ניקוי קירות

ניקוי קיר בלחץ מים – הסרת לכלוך וכתמים קשים

אחת הבעיות המתעוררות מעת לעת בבתים פרטיים, בניינים משותפים או מבנים עסקיים היא דהיית הצבע והצטברות של כתמים על הקירות החיצוניים. בדרך כלל, שיטות הניקוי הקונבנציונליות אינן מצליחות להסיר את כל הכתמים. ניקוי קיר בלחץ מים מנקה את הקירות, מחזיר את המראה הרענן שלהם ומסיר כתמי לכלוך קשים. המומחים של נקי בלחץ יבצעו עבורכם את מלאכת הניקוי במהירות, ביעילות ובצורה מקצועית. מהו בעצם ניקוי של קירות בלחץ מים? באילו מקרים שיטת הניקוי הזאת היא היעילה ביותר? מה התועלת בניקוי קירות מעבר לאסתטיקה? היכן אפשר להשיג אנשי ניקוי שיבצעו את המלאכה על הצד הטוב ביותר? כל התשובות בהמשך המאמר.

 

ניקוי קירות בלחץ מים גבוה – הופכים ישן לחדש!
מחיר מבצע לניקוי החל מ-2 ₪ למ"ר
ניתן להזמין ניקוי קירות עם עובש וניקוי לפני צביעה
ניקוי כתמים ולכלוך עם 100% הצלחה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי קיר בלחץ מים גבוה


ניקוי קירות חיצוניים בלחץ מים והמשמעות שלו

אחת הבעיות שמתעוררות בכל כמה שנים היא ההצטברות של לכלוך וזוהמה על הקירות. לא אחת קורה שהקירות החיצוניים במבנה מאבדים למעשה את הצבע המקורי שלהם ומקבלים את הצבע של הלכלוך שהצטבר עליהם. במקרים אחרים, הקירות מתכסים בכתמים ממש מכוערים. ניקוי קיר בריקים בחלקים החיצוניים של הבית באמצעות לחץ מים יחזיר לקיר את המראה הראשוני שלו וישנה את המראה החיצוני של המבנה. ככל שהמבנה גבוה ומאסיבי יותר, כך הביצוע של ניקוי קיר חיצוני במבנה הוא דורש מידה רבה יותר של מקצועיות. ניקוי בלחץ מים עשוי, במקרים כאלה, להיות הפתרון המתאים ביותר.

 

ניקוי קירות חוץ בלחץ מים גבוה – מה היתרונות?

מלבד המשמעות, היעילות וההיבט הפונקציונאלי, היתרון של הפעולה בא לידי ביטוי גם בשמירה על המשטח. זה קורה בגלל שהחומר הפעיל היחיד שבו משתמשים הוא מים.

לשם השוואה, לא משתמשים בחומרים כימיים ואין שום סכנה למשטחי בטון או לנזק בלתי הפיך לקיר. למרות שלחץ המים גבוה, המרכיב הפעיל הוא עדיין מים בלבד ולזה יש יתרון מהותי.

 

באילו מקרים שיטת ניקוי קירות בלחץ מים היא יעילה?

ניקוי של קירות באמצעות לחץ מים עשוי להתגלות כשיטת ניקוי יעילה במגוון רחב של מקרים. להלן חלק מהמקרים שבהם שיטת הניקוי הזאת מתאימה:

√ ניקוי לפני צביעה: כל מי שמבין בנושא יודע כי ניקוי קיר לפני צביעה חייב להיות יסודי. ניקוי יסודי מאפשר לצבע להתחבר טוב יותר לקיר ומפחית את הסיכויים להתקלפות שלו.

√ ניקוי קיר מעובש: בדרך כלל, ניקוי קיר עם עובש כרוך בהרבה עבודה. לא אחת קורה שגם כשהעבודה מסתיימת, עדיין נשארים כתמי עובש על הקיר. ניקוי קיר בלחץ מים מסיר בצורה טובה מאד את כתמי העובש וחושף את הבעיות הדורשות תיקון בקיר.

√ קיר שליכט וניקוי יעיל שלו: קיר שליכט מקנה לבית מראה כפרי וייחודי. יחד עם זאת, בעלי בתים רבים מתלבטים באשר לדרך הנכונה ביותר לנקות אותו. ניקוי קיר שליכט באמצעות לחץ מים הוא הדרך הנכונה ביותר להסרת לכלוך וכתמים מקיר כזה.

 

ניקוי קירות מאבק באמצעות לחץ מים – אסתטיקה ופרקטיקה

דוגמה טובה לכך שהניקוי מחזיר לקיר את הצבע המקורי שלו היא ניקוי קיר לבן שכאשר הוא מתבצע בצורה איכותית ומקצועית, הצבע הלבן חוזר לשלוט במלוא הודו. יחד עם זאת, לניקוי הקיר באמצעות לחץ מים יש יתרון בלתי צפוי נוסף: הניקיון עשוי לחשוף בעיות בקיר, חורים וסדקים שלא היה ניתן לראות אילולי הניקיון היסודי של הקיר. אחת הבעיות בלכלוך מצטבר בכלל, והצטברות לכלוך על הקיר בפרט, היא העובדה שהלכלוך עצמו מסתיר מתחתיו בעיות שונות. אם ניקח לדוגמא קיר שיש עליו עובש – הרי שבמקרים רבים מתברר שהמקור לעובש הוא צינור דולף מתחת לקיר או סדקים שמאפשרים לגשם לחדור למבנה.

 

החשיבות של שטיפת קיר מעובש או לכלוך באמצעות לחץ מים

ניקוי בלחץ מים גבוה, וניקוי גג, ניקוי אבן או ניקוי קיר בפרט, דורש מקצועיות רבה. ככל שהמבנה גבוה או מסובך יותר לניקוי, כך באה לידי ביטוי המקצועיות של המומחים לניקיון. שטיפת קיר בלחץ מים מתבצעת באמצעות מכשור מיוחד המגביר באופן משמעותי את לחץ המים המופעל על הקיר. לחץ המים כשלעצמו מסיר את הכתמים השונים ופועל כמו סוג של נייר זכוכית. כבר בתחילת העבודה מתחילים להרגיש את ההבדלים בין חלקי הקיר שכבר בוצעה בהם עבודת ניקוי לבין החלקים שעדיין נותר לנקות. בתום המלאכה, הקיר חוזר למראה המקורי שלו. אם מדובר בלבנים צבעוניות, הן חוזרות גם לצבע המקורי שלהן.

 

ניקוי קיר חיצוני באיכות ולא רק בכמות

כמו כן ואולי גם בניגוד למה שנהוג לחשוב, היתרון הוא שחוסכים בהוצאות. מים הם כמובן עדיין משאב חיוני, אבל העלויות של הפעלת לחץ מים גבוה נמוכות משמעותית בהשוואה לכל אלטרנטיבה אחרת.

אז עם השיטה הזו לא רק שומרים על המשטח, אלא גם חוסכים במים: מפעילים אותם בעוצמה וכך צריך פחות מהם. במילים אחרות, הדגש הוא על המהירות, הכוח והאיכות ולא על הכמות.

 

איך לנקות קירות חיצוניים של בית בלי לפגוע באיכות הסביבה?

לחץ מים גבוה זוכה בשנים האחרונות לעדנה מחודשת בגלל רצון לשמור מצד אחד על ניקיון והיגיינה של קירות חיצוניים, אבל מצד שני גם להגן על איכות הסביבה.

אם בעבר היינו צריכים לבחור בין האפשרויות בגלל תלות בחומרים כימיים ולעיתים אפילו בחומצות, הרי שכיום יש טכנולוגיה שמאפשרת הפעלת לחץ מים שמגיע עד אלפי בר בהתזה מדויקת. זה מאפשר לנקות את כל הסוגים השונים של הקירות החיצוניים בבית בצורה אפקטיבית, אבל בלי לפגוע באיכות הסביבה.

אם יש לכם עניין וצורך לנקות את הקירות החיצוניים, להסיר את שכבת הלכלוך ולחשוף את שכבת הצבע המקורית, הגעתם למקום המתאים. צרו קשר כבר כעת והמקצוענים של נקי בלחץ יקדימו לחזור אליכם. הם יבצעו עבורכם את עבודת הניקיון במהירות, ביעילות ובאופן המקצועי ביותר.

לעמוד ניקוי קיר שליכט

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן