ניקוי אבן בלחץ מים

ניקוי אבן בלחץ מים – שירות מקצועי בפריסה ארצית רחבה

איך שטיפה בלחץ מסייעת לנקות אבנים טבעיות, האם יש סכנה לנזקים בשיטת ניקוי זו, איך מונעים את הנזקים האפשריים, כיצד מתבצע ניקוי אבן עם לחץ מים גבוה, האם יש סוגי אבנים טבעיות שלא ניתן לנקות בלחץ גבוה וכמה עולה הניקוי? נענה לכם כאן על כל השאלות האלה.

ניקוי בלחץ מים גבוה זו דרך יעילה מאוד לטפל במשטחים גדולים שספגו לכלוך רב לאורך השנים מגורמים שונים – אבק, בוץ, שמן, מסטיקים לעוסים, צמחייה וכדומה. יש אנשים שחוששים ליישם את השיטה הזו לניקוי אבנים טבעיות, אך כל עוד באנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים, אין כל חשש מפני ניקוי אבן בלחץ מים גבוה. אנחנו בחברת נקי בלחץ זמינים עבורכם בכל יום ובכל שעה לניקוי אבן טבעית בפרט וכל משטח אחר בכלל, וכל מה שצריך לעשות כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת זה ליצור איתנו קשר ולגלות כמה אפשר לחסוך איתנו.

ניקוי אבן בלחץ מים גבוה (אבן טבעית)
מחיר מבצע לניקוי החל מ-1 ₪ למ"ר
שטיפת אבנים משתלבות, אבן טבעית, אבן ירושלמית ועוד
ניקוי כתמים ולכלוך ללא נזקים לאבן
הופכים ישן לחדש!
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי אבן בלחץ מים גבוה

איך עובדת שטיפת אבן בלחץ מים גבוה?

מכונת שטיפה בלחץ היא ציוד עוצמתי שמיועד להפעיל לחץ מים ישיר וכבד על המשטח שאותו מנקים, כדי לוודא שניתן יהיה להסיר ממנו כל שארית של לכלוך שדבקה בו. הלחץ מתקבל בעזרת דחיסת כמות גדולה של מים דרך פייה צרה, כשהמים עצמם יכולים להיות קרים או חמים, בהתאם לסוג הניקוי הנדרש. שטיפת אבן בשיטה זו מאפשר לסלק את הלכלוך באופן פיזי ובעזרת אנרגיה קינטית – ממש כמו מכה עם פטיש לצורך העניין – אולם מאחר שמשתמשים במים, לא נגרם שום נזק לאבן.

האם ניקוי אבן בלחץ מים גבוה יכול להזיק?

חשוב להזמין חברת ניקוי שמתמחה בשטיפה מסוג זה, מכיוון שנדרש ניסיון רב כדי למנוע נזקים. מי שאינו מבצע ניקוי בלחץ מים גבוה כראוי עלול להסיר את שכבת הפטינה שקיימת על האבן או את חומר האיטום שעליה באופן לא אחראי, מה שעלול לפתוח נקבוביות באבן ולאפשר למים לחלחל לתוכה. בזמן שמבצעים שטיפת אבן בלחץ מים גבוה חשוב גם להיזהר בשטיפת האזורים שבין האבנים הטבעיות, בהן יש לרוב בטון או רובה. שימוש לא נכון בציוד השטיפה עלול לגרד את המילוי הזה. חשוב לציין כי לאחר השטיפה, יתכן שהצבע של האבן ישתנה, אולם זה נכון גם במקרה של שטיפה רגילה עם חומרים כימיים.

מה צריך לוודא לפני שמתחילים את שטיפת האבן?

כדי למנוע את כל הנזקים האפשריים לאבן הטבעית, יש לוודא מספר דברים שיסייעו לדעת מה הלחץ שבו צריך להשתמש לצורך ניקוי אבן ואיפה מומלץ להימנע מהפעלת לחץ בכלל:

√ יש לבדוק את האבן ולוודא עד כמה היא קשיחה.

√ יש לבדוק את החומר שקיים בין האבנים.

√ יש לוודא שלא משתמשים בלחץ של לא יותר מ-70 bar.

√ אין להשתמש בחומצה, אקונומיקה או כל כימיקל עם רמת מלחים גבוהה.

√ יש להפעיל את לחץ המים במרחק של 30 ס"מ לפחות מהאבן שמנקים.

ניקוי אבן משתלבת – איך נראה התהליך?

אבנים משתלבות נוטות להתלכלך מאוד לאורך השנים, בין אם מכיוון שעוברים עליהם אנשים באופן קבוע ובין אם כי נוסעים עליהם רכבים באזורים כאלה ואחרים. בין האבנים עלולים לצמוח גם עשבים, ולא נדיר לראות עליהן כתמים כאלה ואחרים או מסטיקים לעוסים. את כל אלה ניתן להסיר בעזרת שטיפה בלחץ מים גבוה במהירות וביעילות, וכך זה נעשה:

שלב 1: שטיפה בלחץ

השטיפה מסייעת כמובן לנקות את האבן, אך ביכולתה אפילו להסיר מיקרובים מנקודות ההשקה של האבנים, כך שלא יצמחו ביניהן בהמשך עשבים. כבר בסוף שלב זה של ניקוי רצפת אבן תוכלו לראות אבנים נקיות לחלוטין, ויש לתת למדרכה להתייבש כדי לוודא שאין עוד חלקים שמצריכים ניקוי.

שלב 2: איטום עם סילר

השלב הזה אופציונלי, אולם מומלץ מאוד לטעמנו. הסילר יאריך את חיי האבן הטבעית ויעניק לה שכבת הגנה שתמנע הופעת כתמים לאורך זמן, ואף תפחית את הסיכוי שתופיע צמחייה בין האבנים.

לא כל אבן טבעית ניתן לנקות בלחץ מים גבוה

חשוב לנו מאוד לציין ששיטת הניקוי הזו אינה מתאימה לכל סוג של אבן טבעית. למשל, אין לנקות משטחי שיש עם לחץ מים גבוה, ועל כן ניקוי אבן קיסר, קוורץ או פורצלן זה כלל לא דבר מומלץ. לעומת זאת, ניתן לבצע ניקוי אבן ירושלמית בלחץ מים בזכות החוזק שלה. אם יש לכם שאלות בנוגע לסוג האבן הטבעית שברצונכם לנקות והאם ניתן לעשות זאת בלחץ מים גבוה, נשמח לענות עליהן. הרימו אלינו טלפון ותקבלו מאיתנו ייעוץ בחינם.

כמה עולה ניקוי אבן טבעית בלחץ מים גבוה?

המחירים שאנחנו גובים הם פרטניים לאופי העבודה הנדרשת וגודל השטח שאותו צריך לנקות – כמובן, שטיפת חומה בוגבה 2 מ"ר תעלה לכם פחות ממה שתשלמו על ניקוי חומה בגובה 3 מ"ר. בממוצע מדובר בעלות של 1 ₪ למ"ר, וכך לדוגמה ניקוי קיר אבן בגודל 50 מ"ר תעלה לכם בסביבות 750 ₪. לקבלת הצעת מחיר מדויקת וללא התחייבות, תוכלו לפנות אלינו כבר עכשיו ונשמח לתת לכם אותה כבר בטלפון.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
Read More
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
Read More
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
Previous
Next
Call Now Button דילוג לתוכן