ניקוי ארובות

ניקוי ארובות עץ, נפט, סולר וגז במחיר משתלם – שירות בפריסה ארצית

איך מנקים ארובה, למה חשוב לעשות את זה בזמן ועם איש מקצוע, מתי וכל כמה זמן צריך להזמין שירותי ניקוי ארובות, מה גורם לסתימות בארובה וכמה עולה הניקיון? את כל התשובות תגלו כבר עכשיו.

כשמגיע החורף הקר כל מי שיש לו קמין בבית אומר על כך תודה. לא רק שהקמין עוזר לחמם את הבית, אלא שהוא מוסיף אווירה מזמינה ונעימה לחלל שבו הוא נמצא, אך זאת כל עוד הוא עובד כמו שצריך ולא עושה בעיות. אם לפתע יש יותר מידי ניצוצות בקמין או שיוצא ממנו עשן שחור, זה סימן לכך שהארובה של הקמין מלוכלכת מאוד ומצריכה ניקוי, ולמעשה מומלץ לנקות אותה עוד לפני שמתחילים הסימנים האלה. גם הקמין עצמו דורש ניקיון, ואנחנו בחברת נקי בלחץ נוכל לסייע לכם עם ניקוי ארובות וקמינים במחיר זול ומשתלם. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לקבל הצעת מחיר ללא התחייבות זה להרים אלינו טלפון – אנחנו תמיד כאן בשבילכם ונשמח לענות על כל השאלות שיש לכם בנושא.

 

ניקוי לארובות קמין בלחץ מים
מחיר מבצע שאסור לפספס
ניקוי פתחים, מגירות אפר וניקוי חיצוני לארובה
ציוד מקצועי וניסיון עשיר בתחום
אפשרות להזמין ניקוי ארובה מהיום להיום
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי ארובות

איך מנקים ארובות כמו שצריך?

אופן הניקוי תלוי בסוג הקמין, אך הוא בדרך כלל מתבצע בכמה שלבים קבועים, אלא אם כן יש בעיות מיוחדות שמצריכות התייחסות פרטנית:

√ ניקוי פתחים – בעזרת מוט ניקוי (משחולת) מנקים את שני הפתחים של הארובה – פתח הבעירה והפתח העליון שבגג. המטרה היא לנקות את כל הלכלוך והפיח שהצטבר בפתחים ובקרבתם, מה שיסייע לאוויר לעבור בקלות רבה יותר בארובה.

√ ניקוי פתחי היציאה של העשן – לעיתים נוטה להצטבר לכלוך בפתח יציאת העשן, וכמובן שגם אותו אנחנו מנקים ביסודיות.

√ ניקוי מגירות אפר – את המגירה הזו אתם אמורים לרוקן בעצמכם באופן קבוע כדי למנוע סתימה, כשביכולתכם גם לרכוש באופן עצמאי טבליות שמנקות אותו ומונעות את הצטברותו. כך או כך, אנחנו מקרצפים ומבריקים את המגירה כך שתראה כמו חדשה.

ניקוי בלחץ מים גבוה לחלק החיצוני של הארובה – מנקים את הארובה מבחוץ ומבריקים אותה לחלוטין באמצעות.

מאחר שהניקיון דורש מאיתנו לעיתים לעלות לגג, נוכל להבחין שם בכל גורם חסימה אפשרי שפוגע בתפקוד הארובה שלכם, וכמובן שנסלק אותו. זה יכול להיות למשל עלי שלכת שהצטברו בפתח הארובה או קן של יונים.

 

חשוב לבצע ניקוי ארובות קמין בזמן

ארובה המלוכלכת היא לא סתם בעיה קטנה וזניחה שאפשר לדחות את הטיפול בה. למעשה היא מסוכנת מאוד, מכיוון שהלכלוך שנמצא בה עלול להיות דליק, כמו למשל זרדים מקן של ציפורים. זאת ועוד, כשנגיע לנקות את הארובה שלכם נוכל לחפש פגמים בה שעלולים לסכן אתכם ושמצריכים תיקון, או לכל הפחות עזרה של איש מקצוע אחר שמומחה לאיטום ארובות למשל.

בהמשך לדוגמה עם קן הציפורים, מי שיעשה לכם ניקוי ארובה של קמין צריך יהיה גם לסלק את הקן ולעשות זאת ביעילות. כמובן שאנחנו גם מנקים את הארובה מבחינה חיצונית, כך שאם יש לשלשת של ציפורים על הפתח שלה, נסיר אותה לחלוטין. גם את זה חשוב לבצע בזמן, מאחר שהצואה של היונים היא חומצית מאוד ועלולה לאכל כל חומר שהיא נמצאת עליו למשך זמן רב מדי.

 

למה צריך להזמין מנקה ארובות קמין מקצועי?

בתיאוריה אתם יכולים לנקות את הארובה שלכם בעצמכם, אך בדיוק באותה מידה יש עוד דברים רבים שביכולתכם לעשות בבית בלי עזרה של איש מקצוע, ובכל זאת אתם מזמינים אינסטלטור או מומחה לאיטום כשיש בעיה שמצריכה את עזרתם. על אחת כמה וכמה, במקרה של הארובה מומלץ מאוד להיעזר בשירותי ניקיון מקצועיים, מכיוון שמדובר בעבודה מסוכנת מאוד בגובה. תאונות קורות, ואתם לא יכולים לדעת האם תמעדו ותפלו בטעות. זה רלוונטי גם למקרה בו אתם רוצים להזמין ניקוי גג רעפים.

כחברת ניקיון מקצועית שמנוסה מאוד בעבודה בגובה, ביכולתנו לצפות כל סכנה ולהתכונן אליה מראש לפני שאנחנו עולים לגג, כך שניסיון הוא דבר חשוב למי שמתכנן לנקות ארובה בכוחות עצמו. מה שאתם כן יכולים לעשות מבלי להסתכן זה לנקות את פתח הארובה מבפנים ואת מגירת האפר אחת לזמן מה. את העבודה בגובה – תשאירו לנו.

 

מתי להזמין שירות של מנקה ארובות?

יש כאלה שממליצים להזמין שירותי ניקיון לארובה אחת לשנה, אך עם תחזוקה נכונה תוכלו להאריך את הזמן שתיהנו בו מארובה נקייה, וכך ניתן יהיה להסתפק בניקיון של אחת לשנתיים. כמובן שתדירות הניקיון תהיה תלויה גם בסוג הארובה, הקוטר שלה והתדירות שבה אתם משתמשים בקמין. את הניקיון אנחנו ממליצים להזמין לקראת החורף, על מנת שתוכלו לוודא שלא נותר בארובה לכלוך כמו עלים או זרדים לפני שתשתמשו בה.

בנוסף, לכל סוג של ארובה יש סימנים אחרים שמראים שהגיע הזמן לניקוי, למשל בקמין עץ תוכלו לראות פיח שחור ויהיה ריח עוצמתי של עשן, בעוד שבקמין נפט אתם תשימו לב שהלהבה כבר אינה כחולה כמו שהייתה כשרק התחלתם להשתמש בו. תקלות כאלה ואחרות בקמין לאו דווקא מעידות על הצורך בניקוי, אך כשנגיע אליכם כדי לנקות את הארובה נוכל לידע אתכם בנוגע לבעיות שמצאנו ושמצריכות עזרה של איש מקצוע אחר.

 

מה משפיע על תדירות ניקוי ארובה לקמין עצים

אם אתם מעוניינים לשמור על הארובה שלכם נקייה למשך כמה שיותר זמן, אתם צריכים לשמור עליה, והאמת היא שזה לא עד כדי כך קשה. כל מה שעליכם לעשות זה להשקיע בעצים יבשים ואיכותיים, ולהימנע מעצים זולים ולחים. עץ לח נוטה להשאיר לכלוך רב ודביק יותר בארובה בגלל השרף שבו, מה שמצריך מכם להזמין שירותי ניקיון לעיתים קרובות יותר. כך למעשה החיסכון בעץ גורם לכם לבזבז יותר על ניקוי ארובת קמין עץ ותחזוקתה.

פרט לכך ובניגוד לדעה הרווחת, את מגירת האפר כדאי שלא לרוקן לחלוטין לעיתים קרובות מדי. האפר שמצטבר בה למעשה מסייע לבודד את המגירה מהחום שמעליה, וגם מונע מערבולות אוויר שעלולות להתרחש מתחת לעץ החדש שתשימו בקמין. גם הימצאות יונים בסביבת ביתכם עלולה להצריך ניקיון ופינוי קן לעיתים קרובות – מדי שנה – לכן אם אתם יכולים, מומלץ שתשקיעו בפתרונות נגד יונים על מנת להרחיק אותן מהארובה של הקמין שלכם.

 

ניקוי ארובה לקמין נפט ושחרור סתימות

רוב הבעיות שצצות בקמין הביתי נובעות מסתימה, אולם היא לא תמיד תתרחש בארובה עצמה. אם יש לכם קמין מעץ למשל הסתימה ככל הנראה תהיה בארובה, אולם במקרה של קמין הנפט זו יכולה להיות סתימה של הקרבורטור – החלק של הקמין שמווסת את עצמת האש. ברגע שהקרבורטור נסתם אתם תתקשו לכוון את עצמת האש, אך ניתן לפתור את זה בקלות בעזרת ניקיון יסודי שיפתח את הסתימה.

 

אצלנו תשלמו על ניקוי ארובות קמין מחיר זול

המחיר שתשלמו לניקוי מקצועי תלוי בעיקרו בסוג הארובה והקמין. לא כל ארובה דורשת ניקיון בגובה ואפילו לא ניקיון קבוע, כמו למשל ארובה של קמין גז, שמצריכה ניקוי רק אחת למספר שנים. אנחנו מבטיחים לכם שרק אצלנו תקבלו על ניקוי ארובה לקמין מחיר משתלם באמת, כשאנחנו משתמשים בלחץ מים גבוה כדי להגיע לתוצאות מיטביות. הכנו לכם מחירון קטן שיראה לכם לאילו עלויות תוכלו לצפות אם תזמינו דרכנו שירותי ניקיון לארובות.

איזו ארובה מנקים? כמה עולה לנקות ארובה?
כמה עולה לנקות ארובת קמין עץ?

מצריכה הזמנת שירותי ניקיון אחת לשנה, כשהמחיר עולה ככל שצורת הארובה מעוקלת יותר וגובהה רב יותר.

950 – 450 ₪
מה עלות ניקיון של ארובת קמין סולר / נפט?

מנקים את הארובה, וגם את הצינורות, הקרבורטור ותא הבערה של הקמין.

450 – 350 ₪
מה מחיר ניקוי ארובת קמין גז?

פינוי קני יונים ועלים – אין צורך לנקות את הארובה הזו לעיתים קרובות מדי, אלא אם היא חסומה.

350 – 200 ₪

 

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן