ניקוי אבנים משתלבות

ניקוי אבנים משתלבות – בדרך היעילה ביותר

אבנים משתלבות – שבעבר היו מוכרות גם בכינוי 'מרצפות אקרשטיין' על שם החברה שייצרה אותן – הן אחד מסוגי ריצופי החוץ הנפוצים ביותר בארץ. הסיבה העיקרית לפופולריות הרבה שלהן היא המראה המרשים, וכדי לשמר אותו חשוב מאוד לנקות את האבנים היטב. השיטה היעילה ביותר לצורך ניקוי אבנים משתלבות היא בעזרת לחץ מים גבוה, ובפרט כשהמשימה מופקדת בידי חברה מקצועית ו-ותיקה. נקי בלחץ מספקת שירות זה בפריסה ארצית רחבה, בזמינות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים.

 

ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים גבוה – רק איתנו!
מחיר מבצע מיוחד לניקוי בלחץ מים
ניקוי כתמים ולכלוך ללא פגיעה בריצוף
הופכים ישן לחדש!
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי אבנים משתלבות

היתרונות של שטיפת אבנים משתלבות בלחץ מים גבוה

ניקוי בלחץ מים גבוה מתאפיין באופן כללי ביתרונות משמעותיים מאוד. כל היתרונות באים לידי ביטוי מרבי כשהמטרה היא ניקוי של אבנים משתלבות, כולל במצבים שבהם רמת הלכלוך קשה במיוחד.

היתרון הראשון הוא האפקטיביות הגבוהה. לא משנה אילו כתמים ואילו לכלוכים פוגמים בחזות של הריצוף, בעזרת מכונת לחץ מים ניתן להסיר אותם ולהפוך את האבנים למבהיקות מניקיון. בהמשך העמוד תמצאו רשימה של כל סוגי הלכלוכים שלא מצליחים לעמוד בפני עוצמת המים.

היתרון השני הוא המהירות. בזכות לחץ המים הגבוה שטיפת האבנים המשתלבות מושלמת תוך זמן קצר מאוד, גם כשמדובר על שטח נרחב יחסית או על ניקוי מדרכה. עוד יתרון שכדאי לקחת בחשבון הוא הידידותיות לסביבה – שטיפת אבנים משתלבות בלחץ מים גבוה מאפשרת לצמצם במידה ניכרת את השימוש בכימיקלים ובוודאי באלה שעלולים להיות בעייתיים. הידידותיות לסביבה היא כמובן גם ידידותיות לבני אדם, ובעידן שבו כולנו שואפים להפחית ככל האפשר את החשיפה לחומרים בעייתיים, ניקוי בלחץ מים גבוה הוא בחירה חכמה.

 

ניקוי אפקטיבי לאבנים משתלבות – בלי לפגוע בריצוף

עוד סיבה טובה לבצע ניקוי אבנים משתלבות באמצעות לחץ מים גבוה היא שבדרך זו אין סכנה לפגיעה בריצוף עצמו.

אבן משתלבת מורכבת במרבית המקרים משתי שכבות: שכבה תחתונה של צמנט רגיל ואגרגטים גסים ושכבה עליונה, דקה יותר, של אגרגטים עמידים (לרוב בזלת או צור) וכן פיגמנטים של צבע כדי ליצור את האסתטיות הרצויה. סוג נוסף של אבנים משתלבות הוא אבנים מבוקעות, שהייצור שלהן כולל שימוש בגיליוטינה כדי לבקע את הבטון.

היישום של האבנים המשתלבות הוא על גבי שכבת חול שעברה הידוק או על גבי מצע של טיט. מים בלחץ גבוה אמנם מתאפיינים בעוצמה רבה, אולם כשמבצעים את הפעולה באופן מיומן הניקוי לא פוגע בצבע של המרצפות, לא מחבל במרקם שלהן וגם לא מזיז אותן ממקומן.

 

הלכלוכים שאפשר להעלים עם מכונת לחץ מים גבוה

ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים גבוה מאפשר להעלים את כל סוגי הכתמים והלכלוכים, כולל אלה העיקשים ביותר.

בין השאר שיטת ניקוי מתקדמת זו מספקת מענה יעיל לכתמי שמן, כתמי פיח שכידוע נמצא כמעט בכל מקום בערים הגדולות ומכער את המדרכות, צואת יונים (עוד בעיה נפוצה במרחב העירוני), מסטיקים שאנשים חסרי אחריות השליכו על הרצפה, שאריות בטון ועוד.

היכולת של המים להגיע אל תוך הנקבוביות וביניהן מבטיחה הסרה מלאה של כל חומר לא רצוי, ניקוי אבן מקצועי והחזרת האבנים המשתלבות למצבן המקורי.

 

חידוש אבנים משתלבות

ניקוי אבנים משתלבות משאריות בטון, פיח, מסטיקים, גרפיטי, שמן, צואת יונים ושאר לכלוכים באמצעות לחץ מים גבוה היא פעולה כל כך אפקטיבית עד שהתוצאה היא למעשה לא "רק" ניקיון מושלם – אלא יצירת מראה מרהיב, בדיוק כמו חדש. בזכות איכות זו מוארכת תוחלת החיים של הריצוף, וכך נחסך לא מעט כסף שהיא צורך להשקיע אותו בריצוף חדש אם לא הייתה את האופציה של הניקוי היעיל.

 

מנקים אבנים משתלבות במחיר זול במיוחד

על מנת למצות את כל היתרונות של ניקוי עם מים בלחץ גבוה, חשוב להשתמש בציוד איכותי וכן לדעת לתפעל באופן מקצועי במיוחד את המכונה. בחירה חשובה אחת היא של טמפרטורת המים הנכונה ביותר בהתאם לנסיבות, וגם לחץ מים מדויק הכרחי כדי להבטיח מקסימום ניקיון מצד אחד ומצד שני שמירה על הריצוף. המפתח העיקרי לרמת השירות הוא ניסיון, ולכן עם חברת נקי בלחץ, שמספקת שירות זה כבר למעלה מ-15 שנים, מובטחים לכם ניקיון מושלם וגם שקט נפשי.

אנחנו גובים עבור ניקוי אבנים משתלבות מחיר אטרקטיבי במיוחד וכזה שמבטיח יחס עלות תועלת משתלם מאוד, ובוודאי שביחס לתוצאות המצוינות של כל עבודה.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
Read More
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
Read More
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
Previous
Next
Call Now Button