חידוש מרצפות ישנות

חידוש מרצפות ישנות והחזרה שלהן למראה המקורי

אחת הבעיות שחוזרות על עצמן בבתים פרטיים, משטחים מרוצפים ושטחים ציבוריים בבתים משותפים היא דהיית המרצפות והעובדה שהן מאבדות את הצבע המקורי שלהן. בדרך כלל, ניקוי המרצפות בשיטות הרגילות יכול להשיג תוצאה חלקית בלבד. הדרך הטובה והבטוחה ביותר להסרת לכלוך וניקוי יסודי היא חידוש מרצפות וניקוי יסודי שלהן באמצעות לחץ מים. המומחים של נקי בלחץ אמונים על ניקוי יסודי ואיכותי של המרצפות. מהו בדיוק ניקוי בלחץ מים? איך יכולה שיטת ניקיון כזאת להחזיר את המרצפות למראה המקורי שלהן? אילו יתרונות נוספים ניתן להפיק מניקוי וחידוש מרצפות? איפה אפשר להשיג עבודת ניקוי יסודית ואיכותית? להלן התשובות.

 

חידוש מרצפות – הופכים ישן לחדש
מחיר למ"ר הכי זול – בהתחייבות!
שירות ללקוחות פרטיים ולעסקים
ניקוי מרצפות בלחץ כולל חידוש רובה
הסרת כתמים ולכלוך ללא נזקים לריצוף
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

חידוש מרצפות ישנות

איך ניקוי בלחץ מים עוזר לחידוש המרצפות הישנות במבנה?

אחת הבעיות בבתים פרטיים, מבנים פרטיים ומבנים ציבוריים היא הדרך הנכונה לשמור על הניקיון של המרצפות. ככל שהמבנה נמצא בשימוש בצורה אינטנסיבית יותר, כך השמירה על הניקיון של הרצפה הופך לבעייתי וקשה יותר. חידוש מרצפות ישנות וניקוי שלהן באמצעות לחץ מים מאפשר לבעלי המבנה להשיב את המרצפות למצב המקורי שלהן. ניקוי בלחץ מתבצע בשיטה שהיא לכאורה פשוטה, אבל עושה את עבודת הניקיון על הצד הטוב ביותר. המים מוזרמים אל המרצפות בלחץ גבוה מאד. זאת באמצעות מכשיר ייעודי המגביר את לחץ המים והופך אותם למעשה לנייר זכוכית. המים הניתזים אל הקירות או המרצפות בלחץ גבוה מאד "משייפים" את הלכלוך מעל מרצפות, קירות ומשטחים נוספים. חידוש מרצפות שיש בשיטה הזאת מחזיר למעשה את המרצפות לצבע מקורי ולמראה המקורי שלהן כאלו הותקנו זה עתה.

 

איך ניקוי בלחץ מים מחזיר את הצבע המקורי למרצפות ולקירות?

כשמדובר במרצפות, לרוב יש להן צבע ייחודי שלהן. גם מרצפות שיש וגם מרצפות שעשויות מחומרים אחרים מאבדות לעיתים קרובות את הצבע המקורי שלהן, כאשר מצטבר עליהן אבק. לרוב, הניסיונות לנקות את האבק מותירות על גבי המרצפות משטח דק של לכלוך. במקום שהלכלוך יוסר, הוא נספג בנקבוביות של המרצפות והקירות, באופן שלא מאפשר להסיר אותו בשיטות הרגילות. חידוש רצפות בטון באמצעות ניקוי בלחץ מאפשר למים המותזים בלחץ משמעותי באופן ישיר אל המרצפות, להסיר משטחי לכלוך ואבק שהצטברו על המרצפות במשך תקופה ארוכה. למען הסר ספק – חידוש רצפה באמצעות ניקוי בלחץ מתבצע באמצעות מכשור מיוחד, המגביר את לחץ המים והופך אותם לסוג של נייר זכוכית.

 

אילו משטחים ניתן לנקות באמצעות לחץ מים?

למעשה, לחץ המים יכול לנקות מגוון רחב של משטחים:

√ מרצפות רגילות: מרצפות רגילות, בבית או בעסק, חוזרות אחרי הניקוי בלחץ לגוון המקורי שלהן. חידוש הרובה בין המרצפות אחרי הניקוי בלחץ מחזיר את הרצפה למצב ההתחלתי שלה.

√ משטחי בטון: משטחי בטון במבנים תעשייתיים או אחרים ניתנים לניקוי יסודי באמצעות לחץ מים.

√ קירות: גם קירות פנימיים וחיצוניים של מבנים ניתן לנקות באמצעות לחץ מים. למעשה, ניקוי קירות בלחץ מים זוהי שיטת הניקיון היחידה שמחזירה את הקירות בדיוק לצבע המקורי שלהם.

 

יתרונות נוספים של חידוש רצפה ישנה בלחץ מים

ניקיון של מבנה תורם בכל מקרה לשיפור המימד האסתטי שלו. חידוש מרצפות באמצעות ניקוי בלץ מים משנה לא רק את המראה הפנימי במבנה, אלא גם את ההרגשה הכללית. לניקיון באמצעות לחץ מים יש שלושה יתרונות:

1. אסתטיקה: כאמור, המימד האסתטי מוזג במלואו באמצעות ניקוי בלחץ מים. הצבע המקרי חוזר, והמראה הרענן של המרצפות והקירות משנה את האווירה בבית.

2. ניקיון: למעשה, ניקיון מרצפות בלחץ משיג גם את רמת הניקיון הגבוהה ביותר למבנה. זאת משום שאופן הניקוי הזה מסיר מהמשטחים הנקיים שאריות לכלוך שגברו במשטחים, בקירות או במרצפות במשך שנים ארוכות.

3. חשיפת שברים ופגמים במשטח הנקי: היתרון הגדול ביותר של ניקוי ריצוץ חוץ בלחץ מים, מעבר לאסתטיקה ולניקיון היסודי, הוא חשיפת בעיות במרצפות עצמן. שברים, סדקים במרצפות ובעיות אחרות נחשפות במלואן לאחר שהן אינן מכוסות עוד באבק. לעיתים קרובות, לכלוך ואבק ביחד עם הזנחה ארוכת שנים, מסתירים כתמים מהותיים או פגמים אחרים, שאלמלי הניקיון לא היו נחשפים.

אפשר לומר במידה רבה של ודאות, כי ניקיון יסודי בלחץ חושף לאור השמש פגמים כאלה ואחרים, אשר דורשים תיקון וחידוש.

 

איך מתבצעת עבודת חידוש רצפה ישנה?

עבודת ניקוי יסודית, כמו גם חידוש רצפה ישנה, מתבצעת כולה על ידי צוותים שהוכשרו לכך מקרב העובדים. יש מקרים שבהם היזם מבצע את עבודת הניקיון באמצעות גוף חיצוני. חברה המבצעת מלאכת חידוש מרצפות טרצו או אחרות, עושה זאת בשתי דרכים עיקריות:

1. באמצעות עובדי הנכס: בעל העסק עצמו אמור לרכוש מכשיר מיוחד, השואב את מרבית שלוליות המים שנוצרו בגשם. לאחר מכן, מתבצעת עבודת הניקיון באמצעות המכשור המיוחד.

2. באמצעות קבלן חיצוני: למעשה, השיטה הנכונה והיעילה ביותר היא הזמנה של מספר אנשים שביצוע ניקיון במשטחים ובמקומות סמוכים הוא תחום ההתמחות שלהם. המומחים לניקיון מגיעים לאזור המיועד לניקיון, לאחר שהוזמנו על ידי החייב. היתרון הגדול של עובדים שכל עיסוקם הוא בניקיון, טמון ברמה המקצועית הגבוהה שלהם וביכולת שלהם להתגבר גם על הלכלוך המשמעותי ביותר. חידוש מרצפות גרניט פורצלן בשיטות המתקדמות והחדשניות עשוי להחזיר להן את הגגון המקורי שלהן.

 

כמה עולה חידוש מרצפות ישנות?

המחיר של ניקוי או של חידוש מרצפות סומסום כמו גם כל סוג אחר של מרצפות, משתנה בהתאם למספר פרמטרים חשובים:

√ גודל השטח: גודל השטח הוא פרמטר חשוב. ככל ששטח המרצפות שיש צורך לנקות הוא גדול יותר, כך המחיר של חידוש מרצפות אבן או סוגגים אחרים של מרצפות יהיה, מן הסתם, גבוה יותר. לדוגמה, ניקוי בית מלון יהיה יקר הרבה יותר מאשר ניקוי של המרצפות בבית פרטי.

√ סוג המשטח והמרצפות: גם סוג המרצפות עשוי לשנות את המחיר. ההיגיון מאחורי הקביעה הזאת הוא שמשטחים מסוימים הם קשים לניקוי יותר מאשר משטחים אחרים.

√ סוג הלכלוך: פרמטר נוסף הוא סוג הלכלוך והאינטנססיביות של עבודת הניקיון האפשרית. לכלוך שהצטבר זמן ארוך יהיה קשה יותר לניקוי.

באופן עקרוני, חברות וגופים שונים גובים עבור חידוש מרצפות ישנות מחיר שיכול להשתנות גם בהתאם לעונה ולזמן שבו מתבצע הניקיון. ככל שהביקוש בתקופות מסוימות יהיה גבוה יותר, כך גם המחיר ישתנה.

 

האם התוצאות של ניקוי רצפה באמצעות לחץ מים באמת איכותיות?

עבודת ניקוי וחידוש מרצפות באמצעות לחץ מים היא שיטת הניקיון הטובה ביותר האפשרית למשטחים מרוצפים גדולים, בין אם מדובר בביצוע חידוש מרצפות מצוירות או כל סוג אחר של רצפה. ההבדל בין ניקוי באמצעות לחץ מים לבין כל שיטת ניקוי אחרת הוא בולט לעין. למעשה, גם מי שמשתמש בשיטות ניקוי שונות, חייב לעשות מבת לעת ניקוי בשיטה הכל כך מוצלחת של ניקוי באמצעות לחץ מים. השיטה הזאת מחזירה את הברק למרצפות ומהווה סוג של פוליש וחידוש רצפה. אם יש לכם עניין לבצע ניקוי מרצפות ומשטחים אחרים, המומחים של נקי בלחץ יעשו עבורכם את המלאכה בצורה המקצועית ביותר. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ולעשות צעד חשוב להחזרת המשטח למראה המקורי שלו.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן