ניקוי בתי מלון

ניקוי בתי מלון בלחץ מים גבוה – שירות בפריסה ארצית רחבה

אילו חלקים בבית המלון צריך לנקות בלחץ מים גבוה, באילו ימים ושעות מומלץ לבצע את הניקוי וכמה עולה ניקוי בתי מלון בלחץ מים גבוה? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

רושם ראשוני הוא דבר חשוב מאוד כשמדובר בבתי מלון. יש מספר רב של דרכים לגרום לבית המלון שלכם לבלוט באזור שבו הוא ממוקם, אולם אחד הדברים הקריטיים ביותר זה לוודא שהוא יהיה נקי ומצוחצח. לזה אין לכם בעיה לדאוג בכל הנוגע לחלקים הפנימיים של המלון, אך מה בנוגע לחלקים החיצוניים? מדובר בחניון, במבנה עצמו וברצפת הבטון שמובילה אליו ושבשטחו. בכל אלה אפשר לטפל בעזרת ניקוי בתי מלון בלחץ מים גבוה, ואנחנו בחברת נקי בלחץ נוכל לסייע לכם בכך במחיר הכי זול שיש. צרו איתנו קשר עוד היום, הרימו אלינו טלפון, ותקבלו הצעת מחיר משתלמת שלא תרצו לסרב לה.

 

ניקוי לבית מלון בלחץ מים גבוה
שטיפת בתי מלון בלחץ מים מחיר נוח לכל כיס!
ניקוי חיצוני לבתי מלון + ניקוי חניונים, רצפת בטון ועוד
שימוש בציוד מתקדם – הופכים ישן לחדש
שירות בפריסה ארצית רחבה

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי בית מלון בלחץ מים גבוה

השירותים שאנו מציעים לניקוי בתי מלון בלחץ מים

√ ניקוי חיצוני לבית המלון בלחץ מים – כדי שהמבנה יבלוט ויראה חדש, עליו להישאר נקי מכל שאריות הלכלוך שנותרות אחרי הגשם או שנאגרות עליו לאורך הזמן. אם בית המלון נמצא לצד כביש – על אחת כמה וכמה יש לנקות את חלקו החיצוני של המבנה אחת לזמן מה. שטיפת בתי מלון בלחץ מים היא הדרך המומלצת והמהירה ביותר לעשות זאת.

√ ניקוי רצפת בטון בבית מלון בלחץ מים – אנשים לא אוהבים להתהלך על רצפה מלוכלכת, במיוחד כשעליהם ללכת עליה יחפים אחרי ששהו בבריכה. זה גורם להם להרגיש שהמקום מוזנח, והם ישקלו מחדש האם ברצונם לחזור לאותו בית מלון בחופשה הבאה שלהם. הניקוי בלחץ מסיר מהבטון כל כתם שמנוני שנותר בו ואפילו מסטיקים ולכלוך אחר שנתקעו בו, ומחדש את המראה שלו באופן מושלם.

√ ניקוי חניון בבית מלון בלחץ מים – חניוני בתי מלון רואים תנועה רבה של אנשים, ולרוב בעת ניקוי חניונים בלחץ מים אנחנו מוצאים שם לכלוך שאיש לא דואג לפנות. זהו גם אזור שבו הרצפה תמיד מוכתמת בכתמי שמן ונוזלים שונים שהגיעו מהמכוניות, ואין דרך אחרת לנקות את החניון ביעילות פרט ללחץ מים גבוה.

 

מתי מומלץ לעשות שטיפת בית מלון בלחץ מים גבוה

אתגר אחד שקיים בבתי מלון ושלא נתקלים בו במבנים אחרים הוא שמדובר במבנה שבו אנשים ישנים עד שעות מאוחרות. אף מנהל בית מלון לא רוצה להכעיס את אורחיו בגלל רעש של ניקוי בלחץ שנעשה מבחוץ ואשר מעיר אותם. אף על פי כן, העבודה צריכה להתבצע כמה שיותר מוקדם במהלך היום, כדי שנספיק לבצע אותה לפני שאנשים חוזרים לנוח בחדרם בערב כדי להתכונן לארוחת הערב.

על כן, הכי מומלץ להתחיל עם ניקוי בתי מלון בלחץ מים גבוה בשעות הבוקר המאוחרות – סביבות 10:00-11:000. זה לא יפריע לאורחים שישנים עד שעה מאוחרת, וגם יאפשר למדרכה ולאזורים אחרים בבית המלון זמן להתייבש תחת השמש. בנוסף, כדאי להזמין את השירות בימים שבהם אתם יודעים שבית המלון פחות עמוס באורחים ואף ביום הראשון של השבוע, בו האורחים ששהו במלון עוזבים מוקדם בבוקר ואורחים חדשים מגיעים לקראת אחר הצהריים.

 

כמה עולה ניקוי בית מלון בלחץ מים גבוה?

אנחנו מתחייבים לספק לכם הצעת מחיר משתלמת לניקוי בלחץ, כשברשותנו הציוד המתקדם ביותר שקיים והידע המקצועי הנדרש לשימוש בו באופן מושכל ואחראי. מאחר שבתי מלון מכילים שטחים נרחבים שמצריכים ניקוי, סביר להניח שנוכל לסדר לכם מחיר זול מאוד לכל מ"ר לביצוע העבודה. ניקוי בלחץ עולה כ-15 ₪ למ"ר, אך אם תיצרו איתנו קשר טלפוני תוכלו לקבל הצעת מחיר זולה יותר – בהתאם לגודלו של בית המלון שלכם.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן