ניקוי מגרשי ספורט

ניקוי מגרשי ספורט והחזרת המגרש למראה המקורי

מגרשי ספורט הם למרבה השמחה מקומות פעילים מאוד. צעירים ומבוגרים כאחד פועלים בהם, משחקים ומתאמנים על גבי המגרשים הללו. כיוון שכך, שמירה על הניקיון של מגרש הספורט היא הכרחית. ניקוי מגרשי ספורט בצורה מקצועית תורם הן לאסתטיקה ולמראה הייחודי של המגרש, והן לשמירה על הבריאות של כל מי שפועל ומשתמש במגרש. המומחים של נקי בלחץ יבצעו את מלאכת הניקוי באופן המקצועי ביותר, לתועלת כלל המשתמשים במגרש. מה החשיבות של ניקוי מקצועי במגרשי ספורט? מהן שיטות הניקוי האפשריות של המגרש? מה עושה את שיטת הניקוי באמצעות לחץ מים לאיכותית והמתאימה ביותר?

 

ניקוי מגרשי ספורט בלחץ מים גבוה
שטיפת מגרשים מחיר למ"ר הכי זול – בהתחייבות!
מחזירים למגרש את המראה המקורי שלו
שימוש בציוד מתקדם – הופכים ישן לחדש
שירות בפריסה ארצית רחבה

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי מגרשי ספורט בלחץ מים


ניקוי מגרשי ספורט ולמה זה כל כך חשוב?

מגרש הספורט הוא המקום שבו מתאמנים מבוגרים ובני נוער כאחד. על מגרש הספורט מתנהלות דרך קבע גם תחרויות שונות. ניקוי מגרשים הוא, לפיכך, הדבר הנכון וההגיוני לעשות. לניקוי המגרש יש שלוש מטרות חשובות:

√ אסתטיקה: מגרש נקי הוא, ללא ספק, אסטטי הרבה יותר מאשר מגרש מלוכלך שיש עליו כתמים רבים. ככל שהמגרש מלוכלך, הוא מעיד על הזנחה והעדר טיפול.

√ חשיפת פגמים: כשהמגרש נקי, הפגמים השונים בו עשויים להיחשף ביתר קלות. שטיפת מגרשי ספורט בלחץ מים חושפת סדקים, חורים שונים ברצפה, בליטות לא רצויות ושאר פגמים, שחלקם מסוכנים ממש למשתמשים ולמתאמנים על המגרש.

√ בריאות: חשיפת חורים וסדקים חושפת בעיות שעלולות להשפיע על המתאמנים. בנוסף, סוגים מסוימים של לכלוך וזוהמה הם מסוכנים לבריאות, והסרה שלהם מפחיתה את הסיכונים לילדים, בני נוער וגם למבוגרים.

אימון על מגרש ספורט כרוך, מטבע הדברים, גם במגע עם המשטח עצמו תוך כדי אימון, משחק ובכלל. על כן, המגרש חייב להיות נקי ככל האפשר.

 

שיטות ניקוי אפשריות של המגרש

ניקוי מגרשים באופן כללי יכול להתבצע בכמה שיטות. אחת השיטות היא פשוט רחיצה וניקוי של המגרש, בדומה לשטיפת מרצפות בבתים פרטיים ובעסקים. השיטה הזאת לא תמיד משיגה את המטרה הרצויה והכתמים הקשים נשארים. שיטה נוספת היא ניקוי באמצעות שטיפה יסודית, תוך שימוש במטאטא כביש עם סיבים עבים. גם כאן, התוצאות לא תמיד טובות. גם בשיטה הזאת הכתמים הקשים על המגרש לא ניתנים כמעט להסרה. שיטות הניקוי הללו אינן פסולות, חלילה. עם זאת, ניתן לעשות בהן שימוש רק ביום יום. ניקוי הכתמים הקשים על המגרש צריך, לפיכך, להתבצע בשיטה אחרת – ניקוי מגרש ספורט בלחץ מים גבוה. חשוב לציין כי מגרש ספורט הוא לא המקום היחידי שאותו כדאי לנקות בשיטה זו, מומלץ לבצע גם ניקוי חזית בניין, חומות, מדרכות וחניונים בלחץ מים גבוה על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר בהחזרת המקום למראה המקורי.

 

ניקוי מגרשים באמצעות לחץ מים והיתרונות שלו

השיטה השלישית, ועל פי כל אמות המידה היא גם היעילה ביותר, היא ניקוי מגרש בלחץ מים. מדובר בשיטת ניקוי איכותית, מהירה ויעילה בצורה יוצאת דופן. למען הסר ספק – הניקוי באמצעות לחץ מים לא מסתמך על לחץ המים בברז המים המקומי, או על התזת מים על המגרש באמצעות צינור. ניקוי מגרשי ספורט בלחץ מים גבוה מתבצע באמצעות מכשור מיוחד, המגביר בצורה משמעותית את לחץ המים המופעל על המשטח. לחץ המים הזה פועל כמו נייר זכוכית, ומפריד את הלכלוך והזוהמה מהמגרש עצמו. ככל שהשימוש בשיטת הניקוי הזאת מתגבר, כך מוכחת שוב ושוב היעילות שלה ביחס לכל שיטת ניקוי אחרת.

אם יש לכם צורך בביצוע ניקוי מגרשי ספורט בצורה מקצועית ויעילה, המקום הזה הוא בדיוק בשבילכם – זה הזמן ליצור איתנו קשר. המומחים של נקי בלחץ יבצעו את מלאכת הניקוי באמצעות מכשור ייעודי, במהירות רבה, ביעילות ובהצלחה. אחרי ביצוע ניקוי בלחץ מים, המראה של המגרש וההרגשה להתאמן עליו ישתנו לגמרי.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן