ניקוי מחסנים

ניקוי מחסנים בלחץ מים גבוה – רק עם חברת ניקוי מנוסה!

מדוע כדאי לנקות את המחסן באמצעות לחץ מים גבוה, כיצד מתבצע הניקיון במקום ומהי העלות? התשובות לשאלות אלו ונוספות כאן, לפניכם.

מחסנים נוטים לצבור לכלוך רב ואבק לאורך השנים, ובייחוד כשהם עמוסים בפריטים שונים. לא פשוט לנקות אותם, לשמור עליהם נטולי ריחות לא נעימים, וכשלא מקפידים על כך, הדבר עשוי להוביל לנזקים חמורים. שירותי ניקוי מחסן בלחץ מים גבוה נחשבים לנפוצים מאד כיום, ולא בכדי. הם מתבססים על פתרונות ניקוי איכותיים, יעילים וגם כאלה, המסייעים בשמירה על איכות הסביבה ואף מבטיחים תוצאות ברמה גבוהה. בדיוק לשם כך מוצעים לכם שירותי ניקוי בלחץ מים גבוה של חברת נקי בלחץ, שירותים המותאמים באופן נקודתי למחסנים. תודות לניסיונה הרב של החברה והציוד המתקדם שברשותה, נהנים לקוחותינו הרבים מפתרונות מאיכות גבוהה. צרו אתנו קשר, השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת, שעליה לא תרצו לוותר.

 

ניקוי מחסנים בלחץ מים גבוה
שטיפת מחסן בלחץ מים מחיר נוח לכל כיס!
הסרת כל סוגי הכתמים: כתמי שמן, חלודה, בוץ ועוד
שימוש בציוד מתקדם – הופכים ישן לחדש
שירות בפריסה ארצית רחבה

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי מחסן בלחץ מים גבוה

מתי כדאי להיעזר בשירותי ניקוי בלחץ מים גבוה למחסנים

שירותי ניקוי מחסנים בלחץ מים עוזרים להסיר לכלוך עיקש מאד, שלא תמיד אפשר לנקות אותו באופן ידני או בעזרת אמצעים אחרים, פשוטים יותר. מחסנים, הצמודים למפעלים, בתי עסק או מסחר ואפילו מחסנים הסמוכים לבתים, נוטים לצבור לא מעט לכלוך עם הזמן. לכלוך עיקש מאד, כמו כתמי שמן, אבק שמצטבר באזורים שונים במחסן בשל תנאי מזג האוויר הייחודיים, מפגעי לכלוך שמשפיעים רבות על השהות במחסן וגם על התחושה בו וסיבות רבות נוספות מצדיקות פנייה אל המומחים בתחום של ניקוי בלחץ מים גבוה. בין אם אלה מחסני בתים פרטיים או מחסנים באזורי תעשייה, ניקוי הנעשה במכשירים המייצרים לחץ מים גבוה הוא המענה המתאים.

 

כיצד מתבצעת שטיפת מחסן בלחץ מים גבוה?

שטיפת מחסנים בלחץ מים נעשית באמצעות מכשור מיוחד, ממנו יוצא לחץ מים בעוצמה גבוהה מאד, המסוגלת להסיר לכלוך עיקש, שלא פשוט להסירו. בוץ, פיח, שמן, חלודה, עובש ואפילו מסטיקים לעוסים ניתנים להסרה באמצעות לחץ המים הזה שפוגע ישירות באותו מפגע ומסיר אותו מידית, בהצלחה רבה. אפשר באמצעות מכשור השטיפה להגיע לנקודות נסתרות או כאלו שלא פשוט להגיע אליהן באמצעים אחרים, ולבצע את הניקוי במהירות רבה.

 

אילו יתרונות מציעים שירותי ניקוי מחסן באמצעות לחץ מים גבוה?

שירותי שטיפת מחסן בלחץ מים גבוה מציעים יתרונות רבים. ראשית, מדובר בשיטת ניקוי אקולוגית וידידותית לסביבה. כלומר, לא נעשה בה שימוש בחומרים רעילים או ציוד כלשהו העשוי לפגוע באופן מסוים באותו אזור שבו מתבצע הניקוי. שנית, אפשר באמצעות המכשיר להסיר כתמים קשים מאד וגם להגיע לכל הפינות הנסתרות, כאמור, במחסן או למקומות גבוהים אפילו שקשה להגיע אליהם בשיטות אחרות. העבודה בשיטה זו היא מהירה מאד, בעל המקצוע המבצע אותה לא צריך להישאר במחסן זמן רב, והתוצאות נשארות למשך תקופה ארוכה. יתרון נוסף הוא החיסכון במים וגם בחומרי ניקיון. חומר הניקוי העיקרי כאן הם המים (לרוב אין צורך בסבון) ולא נדרשת כמות גדולה מהם. ובל נשכח את עניין הפגיעה או השחיקה שלא קיימות. למרות שמדובר בזרם מים חזק מאד, לא נגרמת פגיעה למחסן, המבנה לא נשחק ולא נותרים לאחר העבודה סימנים כלשהם.

 

כמה עולים שירותי ניקוי מחסנים בלחץ מים?

אנו, בנקי בלחץ, מתחייבים להציע לכם את ההצעה המשתלמת והכדאית ביותר, תוך התייחסות לאופי העבודה הנדרש במקום, גודל המחסן שיש לנקות ומידת המורכבות שלו. עלות הניקוי היא כ-2 ₪ לכל מ"ר, אך אל דאגה, גם אם מדובר במחסן גדול במיוחד, מובטח לכם מחיר מוזל.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן