אודות

אודות חברת נקי בלחץ

חברת נקי בלחץ הוקמה במטרה לעזור ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד לשמור על שטח נקי במקרים שבהם פתרונות ניקוי אחרים אינם מסוגלים לבצע את העבודה. ברשותנו המכשור המתאים לביצוע ניקוי בלחץ יסודי ומקצועי, ואנחנו מתהדרים במחירים הזולים ביותר בשוק ובשירות בפריסה ארצית רחבה 24 שעות ביממה.

 

אלו הם הערכים שאיתם הקמנו את החברה ושבהם אנחנו דוגלים

√ שקיפות מלאה במחיר – ניקוי בלחץ זה לא שירות זול, אך הוא גם לא חייב להפתיע אתכם במחירו. היו גלויים וספרו לנו מה מצב השטח שדורש ניקוי, וכך נוכל לספק לכם הצעת מחיר מדויקת בטלפון, גם מבלי לראות את השטח. לעולם לא נחייב אתכם על שירות שלא הזמנתם ועל ניקוי שלא נדרש לכם.

√ זמינות מידית ושעות עבודה גמישות – לא לכל אחד מתאים לנקות את בית העסק שלו באמצע היום, ולעיתים תעדיפו להזמין אנשי ניקוי לשעות הלילה כדי שתוכלו להמשיך ולהפעיל את העסק שלכם באופן שגרתי. אין לנו שום בעיה עם זה, ונוכל לבצע ניקוי בית מלון, מגרש ספורט, חזית בניין משרדים ועוד בכל שעה שנדרשת לכם. אנחנו נתאים את עצמנו ללוח הזמנים שלכם.

√ צוות מנוסה ומקצועי – איננו מעסיקים אנשי ניקיון שאינם מבינים את גודל האחריות שמונחת על כתפיהם. ציוד הניקוי שבו הם משתמשים הוא אינו צעצוע, ועליהם לדעת כיצד להשתמש בו ולנהל אותו כדי למנוע נזקים אפשריים למשטחים ולאזורים שאותם הם מנקים.

√ ציוד חדשני ויעיל – ציוד הניקוי בלחץ נוטה להתקלקל לעיתים קרובות, ואנחנו דואגים שלא להשתמש בציוד תקול ולהחליף אותו מיד ברגע שזה נדרש. זה מסייע לנו לעמוד בחוד החנית הטכנולוגית של התחום, כשאנחנו דואגים תמיד לרכוש את הציוד החדשני והיעיל ביותר לניקוי הטוב ביותר.

אל תתפשרו על האיכות והמחיר של השירות שאתם מקבלים, והזמינו אך ורק את אנשי הניקוי המומלצים ביותר שיסייעו לכם להגיע לתוצאות הנדרשות לכם. עם חברת נקי בלחץ תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן