ניקוי מנדפים

ניקוי מנדפים מכל הסוגים לפי תקן 1001 – במחיר משתלם

כל כמה זמן צריך לנקות מנדף, איך מנקים את המנדף, האם צריך להזמין שירותי ניקוי מנדפים מקצועיים גם למטבח ביתי,  כמה עולה לנקות את המנדף ומה הקשר בין הניקוי לבין תקן 1001 של מכבי האש? נענה לכם כבר עכשיו על כל השאלות האלה.

המנדף שבמטבח צובר לא מעט לכלוך שומני שמונע זרימת אוויר, מפחית את יעילותו ואף מהווה סכנת שריפה חמורה. חובה להקפיד ולנקות את המנדף באופן קבוע כדי להימנע מתקלות וסכנות, ואמנם אתם ככל הנראה מנקים אותו מדי פעם, אך לא ביעילות שתאפשר לשמור עליו במצב תקין ובטיחותי לאורך זמן. ניקוי מנדפים מקצועי נדרש אחת לזמן מה על מנת שניתן יהיה להחזיר את המנדף למצב תקין ולמען שמירה על הבטיחות, ואנחנו בחברת נקי בלחץ נוכל לעזור לכם להשיג את המטרות האלה במחיר זול ומשתלם. הרימו אלינו טלפון ומיד תוכלו לקבל מאיתנו הצעת מחיר משתלמת לניקוי המנדף שלכם.

 

הזמינו ניקוי מקצועי למנדף
מחיר הוגן לכל כיס
ציוד מקצועי וניסיון עשיר בתחום
הסרת לכלוך מכל סוגי המנדפים
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי מנדפים

איך יודעים שהגיע הזמן להזמין ניקוי מנדפים?

את המנדף מומלץ להעביר ניקוי שגרתי באופן קבוע ובסוף כל שימוש, אך מובן לנו שלא כולם עושים את זה. שירותי ניקיון לעומת זאת צריך להזמין אחת ל-6 חודשים במטבחים תעשייתיים, ובמטבחים ביתיים ניתן להסתפק בפעם בשנה-שנתיים. לדוגמה אם מדובר במנדף כימי, מספיק לנקות אותו פעם בשנה וחצי.

במקרים קיצוניים ובמקומות שבהם משתמשים במנדף באופן קבוע כדי לקלוט אדי בישול, כדאי אף להזמין ניקוי מנדפים פעם בחודש, אך אם תדאגו להבריק את המנדף בסוף כל יום עבודה, סביר להניח שתוכלו להימנע מכך ולחסוך לא מעט על הניקיון.

 

איך מתבצע ניקוי מנדף במטבח תעשייתי?

אנחנו משתמשים במכשור מתקדם לביצוע ניקוי בלחץ מים גבוה, שמסוגל להסיר כל סוג של לכלוך מהמנדף. את הלחץ אנחנו מתאימים לרמת הלכלוך וסוג המנדף, אך העבודה שלנו לא מסתיימת בחלקו החיצוני של המנדף. ניקיון מנדפים מקצועי מטפל גם במדחף ובמסננים, ומטרתו למנוע לא רק שריפות עקב שאריות שומניות, אלא גם תקלות מכניות שעלולות להיווצר עקב לכלוך דביק.

אנחנו מטפלים גם במפוח ובארובה על מנת שזרימת האוויר תהיה חלקה בתעלת הארובה. בסופו של דבר נחזיר את המנדף שלכם למצב תקין כמו שהיה כשרק התקינו אותו, וזאת מבלי שיהיה צורך לפרק אותו. הניקיון מתבצע על המקום, כשאנחנו מביאים איתנו את המכשור והתכשירים שבהם אנו משתמשים לניקיון.

 

ניקוי מנדפים במטבחים ביתיים ותעשייתיים

אנשים רבים נוטים להזניח את המנדף שבביתם, וחלקם אפילו לא מודעים לכך שעליהם לנקות אותו. גם במטבחים תעשייתיים נוטים לעשות טעות דומה, כשהמחשבה היא שניקיון שגרתי הוא מספיק כדי לוודא שהמנדף יבצע את עבודתו כמו שצריך למשך שנים רבות ללא ניקוי מקצועי.

ובכל זאת אין דרך להתחמק מפני הזמנת שירותי ניקיון מנדפים אחת לזמן מה, מאחר שלעולם לא תוכלו להסיר מהמנדף את כל הלכלוך שדבק בו ללא מכשור ושיטות מתקדמים. בשביל זה אנחנו כאן, כדי לעזור לכם להחזיר את המנדף שלכם למצב כמו חדש, ואנחנו נשמח לעשות זאת במחיר שישתלם לכם על מנת שלא תחששו להזמין את הניקיון בפעם הבאה שיעלה הצורך לבצע אותו.

 

שלמו על ניקוי מנדפים מחיר משתלם באמת

עלות הניקיון תלויה בכמה משתנים: מיקום המנדף, סוגו, אורכו, סוג המנוע שיש לו וכדומה. הניקוי שיידרש למשל למנדף במטבח לא יהיה זהה לניקוי שיידרש במעבדת כימיה. בכל אחד מהמקרים אצלנו תוכלו לצפות למחירים הזולים ביותר שיש לשירות שכזה, מבלי שתצטרכו להתפשר על איכות הניקיון. לפניכם מחירון קטן שיראה לכם לאילו עלויות תוכלו לצפות מאיתנו.

מאפייני המנדף כמה עולה לנקות מנדפים
מה עלות ניקוי למנדף עם ארובה צרה?

מומלץ להזמין ניקוי לעיתים קרובות למניעת חסימה בארובה.

400 – 250 ₪
כמה עולה לנקות מנדף עם ארובה רחבה?

ארובות רחבות מצריכות ניקיון תכוף פחות, אולם הכול תלוי במידת השימוש והתחזוקה.

600 – 400 ₪
מה מחיר ניקוי מנדפים כימיים?

נדרש ניקיון מקצועי עם מכשור ותכשירים מתקדמים לטיפול במנדף כימי.

החל מ-2,000 ₪
כמה עולה ניקוי למנדפים ביולוגיים?

ניקוי המנדף והמסנן לפתיחת זרימת האוויר בחללים סטריליים.

החל מ-2,000 ₪

 

ניקוי מנדפים לפי תקן 1001

תקן 1001 של מכבי האש מסתמך למעשה על תקן NFPA96 האמריקאי, והוא דן בין היתר בתחזוקה של מערכות מיזוג אוויר ואוורור. המטרה שלו בנושא זה היא למנוע שריפות ולצמצם את הצטברות הגזים הרעילים והדליקים בסביבתה של מערכת הנידוף.

בכל מקום שבו נמצא מנדף יש סיבה להימצאותו. אם זה מטבח למשל מטרתו היא לאסוף ולפנות את אדי ועשן הבישולים, אולם במעבדות הוא מיועד לקלוט חלקיקי חומרים שעלולים להיות מסוכנים ודליקים. לכן לא משנה איפה יש מנדף, צריך לתחזק אותו על מנת שיבצע את עבודתו לפי תקן 1001.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן