הסרת גרפיטי

הסרת גרפיטי מקיר – במהירות, ביעילות ובאחריות!

יש מקומות שבהם גרפיטי משתלב היטב עם הסביבה ואפילו משדרג את המראה של הקיר שעליו הוא מופיע. מצד שני יש גם מקרים רבים שבהם הטקסט או הציור מכערים את המבנה, ולפעמים מדובר אפילו על תוכן פוגעני או ונדליזם של ממש. הבשורות הטובות הן שניתן להסיר כל כתובת גרפיטי, והבשורות העוד יותר טובות הן שאפשר להשלים את הניקוי תוך זמן קצר ובלי שיישאר סימן למה שהיה. יחד עם זאת חשוב להדגיש כי היא הסרת גרפיטי מקיר משימה לאנשי מקצוע מנוסים בלבד שמגיעים עם ציוד מתאים. חברת נקי בלחץ צברה ניסיון רב במתן שירות ספציפי זה, שמתבצע באמצעות מכונת ניקוי בלחץ מים גבוה מהמתקדמות ביותר בתחום.

 

ניקוי גרפיטי מקירות – גם מעכשיו לעכשיו!
מחיר מבצע שאסור לפספס
הסרת גרפיטי עם ציוד מתקדם ללא נזק לקירות
שירות בפריסה ארצית רחבה

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

הסרת גרפיטי מקיר

ניקוי והסרת גרפיטי מקיר – שלא משאיר סימן!

ניקוי בלחץ מים מאפשר להסיר ביעילות רבה גם את הכתמים העיקשים ביותר ואת החומרים הבעייתיים ביותר. בהתאם לא משנה עם איזה צבע רוססה כתובת הגרפיטי על הקיר שלכם, כמה זמן היא כבר שם ועד כמה היא גדולה – ניקוי בלחץ מים בעזרת מכונת השטיפה תעלים כל זכר לכתובת ותוך זמן קצר לא תזכרו אפילו שהיא הייתה קיימת. חשוב לציין שאנחנו מסירים כתובות גרפיטי לא רק מקירות: ניקוי בלחץ מים גבוה הוא הפתרון הנכון והמשתלם גם להסרת כתובות גרפיטי שרוססו על מדרכות ורצפות.

 

איך מתבצעת הסרת גרפיטי עם לחץ מים גבוה?

הסרת גרפיטי מקיר באמצעות מכונת לחץ מים גבוה מבוססת על העוצמה הרבה של המים כשהם יוצאים מהפיה הצרה של הצינור ובלחץ גבוה. מים הם באופן כללי חומר חזק, וכשהם נדחסים ופורצים בבת אחת הם מייצרים אנרגיה קינטית משמעותית – ויכולים למוסס כל חומר וכל צבע.

המים עצמם יכולים להיות קרים או חמים, בהתאם למאפיינים הספציפיים של פעולת הניקוי הדרושה. כדאי לדעת שבעזרת ניקוי בלחץ מים גבוה ניתן לבצע הסרת כתובות גרפיטי מכל הסוגים של הקירות והחומות.

 

ניקוי גרפיטי בלי להזיק לקיר

העוצמה הגבוהה של מים בלחץ גבוה מחייבת זהירות. בהתאם כדאי להפקיד את המשימה רק בידי אנשי מקצוע מיומנים מאוד שיודעים איך להסיר גרפיטי מקיר בלי להזיק לו. כדי להבטיח וגם לקיים אפס נזקים לקיר אנחנו קודם כל בוחנים בקפידה את המצב שלו, ובהתאם לממצאים מתכננים את אופן הפעלת המכונה. בפרט חשוב לבחור לחץ מים מדויק – מספיק גבוה כדי שהניקוי יהיה אפקטיבי ולא יישאר זכר לגרפיטי אבל לא גבוה מדי כדי לא לפגוע באבן. דגש נוסף הוא המרחק מהקיר וגם לטמפרטורה של המים יש חשיבות.

בכל מקרה, כשבוחרים באופציה של ניקוי אבן בלחץ מים גבוה אפשר להימנע משימוש במסירי צבע שעלולים להזיק לאבנים מסוגים שונים. כמו אין צורך לשפשף ולשייף את הקיר או החומה, פעולות גם הן פוגמות במרקם ולכן עלולות לפגוע באסתטיות של המקום.

 

היתרונות של הסרת הגרפיטי עם מים בלחץ גבוה

√ היתרון הראשון של שטיפת גרפיטי בלחץ מים גבוה הוא כאמור היעילות הרבה. למעשה בזכות האפשרות לבחור את לחץ המים המדויק, את טמפרטורת המים (כולל מים חמים, כלומר קיטור) ואת המרחק מהקיר, אין שום כתובת גרפיטי לא רצויה שתחזיק מעמד.

√ היתרון השני הוא שהקיר עצמו נשמר היטב, ועוד תועלת משמעותית היא קיצור פרק הזמן עד להשגת התוצאה המבוקשת. סיבה נוספת לבחור בשירות ניקוי גרפיטי מקיר עם לחץ מים גבוה היא הידידותיות לסביבה – הכוח של המים חוסך את השימוש בחומרי ניקוי אגרסיביים שעלולים להכיל כימיקלים בעייתיים. בעידן שבו כולנו כבר מודעים לצורך הבהול לצמצם את הפגיעה בכדור הארץ, זהו שיקול משמעותי.

 

 זמינות גבוהה לשירותי הסרת גרפיטי מקירות, כולל מעכשיו לעכשיו

הצוותים של חברת נקי בלחץ לא "רק" יודעים איך להוריד גרפיטי מקיר בזריזות אבל גם בזהירות, אלא גם אמונים על מתן שירות בסטנדרטים גבוהים. אחד המרכיבים החשובים באיכות השירות הוא זמינות גבוהה, כולל הגעה מעכשיו לעכשיו – למשל לצורך ניקוי חומה של בית ספר שנכתב עליה טקסט שרצוי שלא ייחשף לעיניים צעירות, או כשצפוי ביקור חשוב ורוצים שהאזור יהיה נקי.

אופציה נוספת היא ניקוי כתובת גרפיטי בשעות הערב, כדי לא להפריע לפעילות עסקית או לשגרת העבודה בחנות וכו'. בכל מקרה תקבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר אטרקטיבית.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן