ניקוי גרנוליט

ניקוי גרנוליט בלחץ מים במחיר משתלם – שירות בפריסה ארצית

למה חשוב לנקות משטחי גרנוליט באופן קבוע, האם מותר לנקות גרנוליט עם לחץ מים, איך עושים את זה, כמה זה עולה, כל כמה זמן מומלץ להזמין ניקוי גרנוליט בלחץ מים ואיך לתחזק את הגרנוליט כך שלא יהיה צריך להזמין את השירות הזה לעיתים קרובות מדי? אלו הן לא מעט שאלות חשובות, אך כולן יקבלו מענה כאן לפניכם.

כל מי שניסה לנקות גרנוליט בעצמו, בין אם בעזרת צינור מים ובין אם על ידי שפשוף חזק ונמרץ, יודע שיש סוגי לכלוך וכתמים שונים שלא ניתן להסיר. במבט ראשון נראה כאילו שאי אפשר להיפטר מהם בשום צורה ושפשוט צריך ללמוד לחיות איתם, אך יש לנו מסר מעודד עבורכם – בהחלט אפשר להסיר אותם ולהחזיר לגרנוליט את המראה הקודם שהיה לו. הפתרון הוא ניקוי גרנוליט בלחץ מים, כשבשיטה זו ניתן להפוך את הגרנוליט לנקי ממש כמו חדש. אנחנו בחברת נקי בלחץ נשמח לעזור לכם לנקות את הגרנוליט שלכם ובמחיר משתלם. רק הרימו אלינו טלפון ומיד נוכל לתת לכם הצעת מחיר משתלמת – ללא התחייבות.

 

ניקוי גרנוליט בלחץ מים גבוה – רק איתנו
שטיפת גרנוליט מחיר הכי זול שתמצאו
מסירים את כל סוגי הלכלוך והכתמים ממשטחי גרנוליט
אפשרות להזמין שירותי ניקוי מעכשיו לעכשיו
שירות בפריסה ארצית רחבה

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי גרנוליט בלחץ מים

למה ניקוי משטח גרנוליט זה דבר חשוב?

בדיוק כמו חלקים אחרים בבית שלכם, הגרנוליט מצריך אף הוא תחזוקה כדי לשמור על המראה האסתטי שלו, אך ניקוי בלחץ מספק לו עוד הרבה מעבר. כתמי שמן לדוגמה עלולים להצטבר על הגרנוליט, מה שיגרום לו להפוך לחלקלק, וזה עלול להוות סכנה. ניקוי גרנוליט בטון חשוב מאוד גם כי יכולים לצמוח עשבים שוטים סביב שטח הגרנוליט, שלאורך הזמן ישלחו שורשים ארוכים אל מתחת לאדמה ויזיקו לגרנוליט מתחתיו. אפילו מזג האוויר עלול לפגוע בגרנוליט, כשלאורך הזמן הגשם והרוח יגרמו להצטברות לכלוך שישנו לחלוטין את צבע האבנים.

 

בתמונה – תוצאה של ניקיון גרנוליט בחצר של בית פרטי באמצעות לחץ מים

ניקיון וחידוש גרנוליט בחצר של בית פרטי

 

ניקוי גרנוליט בלחץ – האם זה עלול להזיק?

אם תשכרו חברת ניקוי חובבנית שאינה מנוסה בביצוע ניקוי אבן בלחץ, התשובה היא כן – זה בהחלט עלול להזיק אם לא יודעים כיצד להשתמש בציוד הזה כמו שצריך. איתנו עם זאת אין כל סכנה לגרנוליט שלכם, כי אנחנו יודעים בדיוק כמה לחץ ניתן להפעיל על הגרנוליט, באיזו טמפרטורה יש להשתמש ואיך להסיר את כל הלכלוך מבלי לפגוע בשכבת האבן או הבטון.

 

חידוש ריצוף גרנוליט בכניסה לבניין משותף

חידוש גרנוליט בשביל גישה לבניין

 

איך מנקים גרנוליט עם לחץ מים?

חשוב לנו מאוד לבצע את עבודתנו כהלכה, וזה אומר שאנחנו לא רק מעוניינים לנקות את הגרנוליט שלכם, אלא גם לשמור עליה שלמה. זו לא משימה פשוטה, אך כך אנחנו משלימים אותה:

1. הניקוי מתבצע עם פיית לחץ שטוחה, שמסייעת לנו לדייק את הלחץ המופעל על גבי המשטח.

2. הלחץ המופעל הוא 150bar – יותר מזה עלול לפגוע בגרנוליט.

3. ניקוי גרנוליט בלחץ מים נעשה אך ורק עם מים קרים, אך לא קרים מדי. מים בטמפרטורה קרה או חמה מידי עלולים לפגוע בגרנוליט.

4. מרחק הפייה מהרצפה הוא מינימום 20 ס"מ – פחות מזה עלול לפגוע בגרנוליט.

5. הניקוי נעשה עם תנועות חוזרות ונשנות, ולא מפעילים לחץ מים על אותה נקודה לאורך זמן.

 

ניקוי ריצוף גרנוליט בחצר של בניין משותף

 

כמה עולה שטיפת גרנוליט בלחץ מים גבוה?

המחיר שאנחנו גובים מתבסס בעיקר על גודל השטח שצריך לנקות, ובממוצע הוא 15 ₪ למ"ר, כך אתם יכולים בערך לחשב מה המחיר של ניקוי מדרכה, שביל או גינה עם גרנוליט. מאחר ששטחי גרנוליט לרוב אינם גדולים מדי, סביר להניח שתשלמו על ניקוי גרנוליט מחיר זול, כך שאין שום סיבה שלא להזמין ניקוי שכזה במידת הצורך.

 

כל כמה זמן מומלץ להזמין ניקוי גרנוליט?

כתמי שמן ולכלוך נוטים להצטבר מהר יותר על גרנוליט בחנייה מאשר על גרנוליט בפטיו למשל, ולכן הכול תלוי במיקום של המשטח שמצריך ניקוי. אם אכן מדובר בחנייה, ההמלצה שלנו היא לנקות את הרצפה אחת לשנה, וזאת על מנת לשמור על המראה האסתטי והנקי שלה.

 

איך לשמור על גרנוליט נקייה אחרי הטיפול?

אחרי שנטפל לכם בגרנוליט, מומלץ שתתחזקו אותה באופן קבוע על ידי ניקוי עם חומר על בסיס חומצתי – יש להיצמד היטב להוראות היצרן ולשטוף את שאריות החומר בסוף הניקוי. כמובן שיש גם לטאטא את הגרנוליט מפעם לפעם, ואת זה תעשו עם מטאטא בעל סיבים כמה שיותר גסים. אם תשמרו כך על הגרנוליט שלכם, תוכלו להסתפק בניקוי מקצועי של אחת ל-3 שנים במקום אחת לשנה.

 

ניקוי גרנוליט מחיר ממוצע – ממה הוא מורכב?

ניקוי גרנוליט הוא שירות לא יקר, כך שאם אתם זקוקים לו, אל תהססו לפנות אלינו. המחיר הסופי לניקוי גרנוליט מושפע ממספר גורמים:

גודל השטח שצריך לנקות: ככל שהשטח גדול יותר, סביר להניח שהתעריף עבור מ"ר אחד ירד.

כמות וסוג הלכלוך: כשמדוברה במשטח מלוכלך במיוחד או בכתמים עיקשים (גריז, עובש, בטון, זפת וכד'), המחיר צפוי לעלות.

שיטת הניקיון: המחירים לניקוי גרנוליט באמצעות חומצת מלח או לחץ מים גבוה דומים זה לזה. במידה ויש צורך גם בביצוע פוליש וליטוש מוברש, המחיר יקר יותר.

 

ניקוי גרנוליט עם חומצת מלח – איך זה עובד והאם אפשר לעשות את זה לבד?

ניקוי גרנוליט מקצועי מתבצע באחת משתי דרכים: מכונת קיטור עם מים חמים בלחץ גבוה, או ניקוי עם חומצת מלח. בניקוי עם חומצת מלח אנחנו מפזרים את החומצה על הגרנוליט, ומצחצחים אותה עם מכונת פוליש. שימו לב – חשוב להקפיד על שימוש בכמות מדויקת של החומצה, משום שמינון גבוה מדי עלול להזיק לגרנוליט.

 

החלטתם לנקות את משטח הגרנוליט בעצמכם?  תוכלו לעשות זאת בכמה שלבים:

רוכשים חומר ניקוי מיוחד: בשלב הראשון עליכם לרכוש חומר ניקוי הפועל על בסיס חומצתי, ניתן לרכוש אותו בחנויות למוצרי ניקיון מקצועיים.

מורחים את החומר על המשטח: שימו לב שאתם משתמשים בכמות מדויקת, בהתאם להוראות המופיעות על המוצר.

אפקט הפוליש: סביר להניח שאין לכם מכונת פוליש בבית, אבל גם מטאטא עם סיבים גסים יעשה את העבודה.

שוטפים את החומר: השתמשו בצינור גינה או בכל דרך אחרת כדי לשטוף את החומר מהרצפה.

ניקיון וחידוש גרנוליט – כשניקיון רגיל לא מספיק

במידה ומשטח הגרנוליט הוכתם קשות, יתכן שהטכניקות הרגילות לניקוי גרנוליט לא יועילו. במקרים כאלה נהוג לשלב פעולת ליטוש באמצעות מכשיר פוליש ומברשת קרבון. המכונה מלטשת ומסירה את השכבה העליונה של הלכלוך, עד שהמשטח נראה ממה כחדש. בסוף התהליך מורחים חומר איטום כמו סילר או ווקס, כדי לשמור על התוצאות לאורך זמן. במידת הצורך אפשר לבצע תיקונים מקומיים ולאטום סדקים עם גרנוליט מעורבב בבטון לבן.

 

חידוש משטחי גרנוליט – שלושה טיפים שאולי לא הכרתם

בין אם החלטתם לנקות את הגרנוליט שלכם לבד, ובין אם נעזרתם בחברה מקצועית – כדאי שתכירו את הטיפים הבאים לתחזוקה נכונה של משטחי גרנוליט:

הימנעו מכתמים שומניים: גרנוליט סופג שומן, ולכן חשוב להרחיק ממנו אלמנטים שגורמים לזליגת שומן כמו רכבים וגריל. אם אתם משתמשים בגרנוליט לחנייה, קחו בחשבון שיידרש ניקוי תדיר יותר, בערך אחת לשנה.

חוסכים עלויות: אם אתם כבר מזמינים חברת ניקיון, כדאי לרכוש מספר שירותים כמו ניקוי דקים וקירות וכך להוזיל עלויות.

פנו לחברה מקצועית: ניקוי גרנוליט נחשב למאתגר. החריצים בין האבנים סופגים לכלוך שקשה להסיר. מעבר לכך, ניקוי בטכניקות או חומרים לא נכונים עלול להזיק לגרנוליט באופן בלתי הפיך. לכן חשוב לפנות לחברה שמתמחה בניקיון גרנוליט עם הבנה לגבי לחץ וטמפרטורת המים המתאימים.

 

שאלות ותשובות

icon

מומלץ לבצע ניקוי וחידוש גרנוליט אחת לשנתיים-שלוש, או כשמצטברים לכלוכים קשים.

icon

במקרים קלים בהחלט כן, אך כשמדובר בכתמים קשים עדיף לפנות לחברת ניקיון מקצועית.

icon

שופכים על המשטח חומר ניקוי על בסיס חומצתי, ומברישים אותו באמצעות מטאטא עם סיבים גסים.

icon

המחיר מתחיל מ-15 ₪ למ"ר, בהתאם למידת הלכלוך וגודל השטח שצריך לנקות.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן