ניקוי גרנוליט בלחץ מים

ניקוי גרנוליט בלחץ מים במחיר משתלם – שירות בפריסה ארצית

למה חשוב לנקות משטחי גרנוליט באופן קבוע, האם מותר לנקות גרנוליט עם לחץ מים, איך עושים את זה, כמה זה עולה, כל כמה זמן מומלץ להזמין ניקוי גרנוליט בלחץ מים ואיך לתחזק את הגרנוליט כך שלא יהיה צריך להזמין את השירות הזה לעיתים קרובות מדי? אלו הן לא מעט שאלות חשובות, אך כולן יקבלו מענה כאן לפניכם.

כל מי שניסה לנקות גרנוליט בעצמו, בין אם בעזרת צינור מים ובין אם על ידי שפשוף חזק ונמרץ, יודע שיש סוגי לכלוך וכתמים שונים שלא ניתן להסיר. במבט ראשון נראה כאילו שאי אפשר להיפטר מהם בשום צורה ושפשוט צריך ללמוד לחיות איתם, אך יש לנו מסר מעודד עבורכם – בהחלט אפשר להסיר אותם ולהחזיר לגרנוליט את המראה הקודם שהיה לו. הפתרון הוא ניקוי גרנוליט בלחץ מים, כשבשיטה זו ניתן להפוך את הגרנוליט לנקי ממש כמו חדש. אנחנו בחברת נקי בלחץ נשמח לעזור לכם לנקות את הגרנוליט שלכם ובמחיר משתלם. רק הרימו אלינו טלפון ומיד נוכל לתת לכם הצעת מחיר משתלמת – ללא התחייבות.

 

ניקוי גרנוליט בלחץ מים גבוה – רק איתנו!
שטיפת גרנוליט מחיר הכי זול – בהתחייבות!
מסירים את כל סוגי הלכלוך והכתמים ממשטחי גרנוליט
אפשרות להזמין שירותי ניקוי מעכשיו לעכשיו
שירות בפריסה ארצית רחבה

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי גרנוליט בלחץ מים

למה ניקוי אבן גרנוליט זה דבר חשוב?

בדיוק כמו חלקים אחרים בבית שלכם, הגרנוליט מצריך אף הוא תחזוקה כדי לשמור על המראה האסתטי שלו, אך ניקוי בלחץ מספק לו עוד הרבה מעבר. כתמי שמן לדוגמה עלולים להצטבר על הגרנוליט, מה שיגרום לו להפוך לחלקלק, וזה עלול להוות סכנה. ניקוי גרנוליט בטון חשוב מאוד גם כי יכולים לצמוח עשבים שוטים סביב שטח הגרנוליט, שלאורך הזמן ישלחו שורשים ארוכים אל מתחת לאדמה ויזיקו לגרנוליט מתחתיו. אפילו מזג האוויר עלול לפגוע בגרנוליט, כשלאורך הזמן הגשם והרוח יגרמו להצטברות לכלוך שישנו לחלוטין את צבע האבנים.

 

ניקוי גרנוליט בלחץ – האם זה עלול להזיק?

אם תשכרו חברת ניקוי חובבנית שאינה מנוסה בביצוע ניקוי אבן בלחץ, התשובה היא כן – זה בהחלט עלול להזיק אם לא יודעים כיצד להשתמש בציוד הזה כמו שצריך. איתנו עם זאת אין כל סכנה לגרנוליט שלכם, כי אנחנו יודעים בדיוק כמה לחץ ניתן להפעיל על הגרנוליט, באיזו טמפרטורה יש להשתמש ואיך להסיר את כל הלכלוך מבלי לפגוע בשכבת האבן או הבטון.

 

איך מנקים גרנוליט עם לחץ מים?

חשוב לנו מאוד לבצע את עבודתנו כהלכה, וזה אומר שאנחנו לא רק מעוניינים לנקות את הגרנוליט שלכם, אלא גם לשמור עליה שלמה. זו לא משימה פשוטה, אך כך אנחנו משלימים אותה:

1. הניקוי מתבצע עם פיית לחץ שטוחה, שמסייעת לנו לדייק את הלחץ המופעל על גבי המשטח.

2. הלחץ המופעל הוא 150bar – יותר מזה עלול לפגוע בגרנוליט.

3. ניקוי גרנוליט בלחץ מים נעשה אך ורק עם מים קרים, אך לא קרים מדי. מים בטמפרטורה קרה או חמה מידי עלולים לפגוע בגרנוליט.

4. מרחק הפייה מהרצפה הוא מינימום 20 ס"מ – פחות מזה עלול לפגוע בגרנוליט.

5. הניקוי נעשה עם תנועות חוזרות ונשנות, ולא מפעילים לחץ מים על אותה נקודה לאורך זמן.

 

כמה עולה שטיפת גרנוליט בלחץ מים גבוה?

המחיר שאנחנו גובים מתבסס בעיקר על גודל השטח שצריך לנקות, ובממוצע הוא 15 ₪ למ"ר, כך אתם יכולים בערך לחשב מה המחיר של ניקוי מדרכה, שביל או גינה עם גרנוליט. מאחר ששטחי גרנוליט לרוב אינם גדולים מדי, סביר להניח שתשלמו על ניקוי גרנוליט מחיר זול, כך שאין שום סיבה שלא להזמין ניקוי שכזה במידת הצורך.

 

כל כמה זמן מומלץ להזמין ניקוי גרנוליט?

כתמי שמן ולכלוך נוטים להצטבר מהר יותר על גרנוליט בחנייה מאשר על גרנוליט בפטיו למשל, ולכן הכול תלוי במיקום של המשטח שמצריך ניקוי. אם אכן מדובר בחנייה, ההמלצה שלנו היא לנקות את הרצפה אחת לשנה, וזאת על מנת לשמור על המראה האסתטי והנקי שלה.

 

איך לשמור על גרנוליט נקייה אחרי הטיפול?

אחרי שנטפל לכם בגרנוליט, מומלץ שתתחזקו אותה באופן קבוע על ידי ניקוי עם חומר על בסיס חומצתי – יש להיצמד היטב להוראות היצרן ולשטוף את שאריות החומר בסוף הניקוי. כמובן שיש גם לטאטא את הגרנוליט מפעם לפעם, ואת זה תעשו עם מטאטא בעל סיבים כמה שיותר גסים. אם תשמרו כך על הגרנוליט שלכם, תוכלו להסתפק בניקוי מקצועי של אחת ל-3 שנים במקום אחת לשנה.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
Read More
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
Read More
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
Previous
Next
Call Now Button