ניקוי חניונים

ניקוי חניונים עם לחץ מים גבוה במחיר משתלם

למה כולם ממליצים לנקות חניון דווקא עם לחץ מים גבוה, איך מבצעים ניקוי חניונים בלחץ מים גבוה וכמה עולה ניקוי מקצועי שכזה לחניון? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

כדי לשמור על האספלט של החניון נקי, מסודר ונטול סדקים ובורות, צריך לנקות אותו באופן קבוע. הדרך המומלצת ביותר לעשות זאת היא על ידי ניקוי בלחץ, שנעשה עם מכשור וחומרים מיוחדים שכל מטרתם היא לדאוג שהאספלט ינוקה מכל לכלוך שנותר עליו, כולל אלו שחשבתם שלא ניתן להסיר לעולם. אם אתם מחפשים חברת ניקוי חניונים שתעזור לכם להשיג את המטרה הזו, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בחברת נקי בלחץ תזכו להצעת מחיר משתלמת על ניקוי החניון שלכם, וכל מה שאתם צריכים לעשות כדי לקבל אותה זה להרים אלינו טלפון. אנחנו מספקים שירות בפריסה ארצית, וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה.

 

ניקוי חניון בלחץ מים גבוה מלכלוך וכתמים
מחיר זול לכל כיס – מ-0.5 ₪ למ"ר
הסרת כתמים עיקשים מרצפת החניון ללא הרס
אפשרות להזמין שירותי ניקוי מהיום להיום
שירות בפריסה ארצית רחבה

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי חניונים בלחץ מים גבוה

3 יתרונות של ניקוי חניון בלחץ מים גבוה

לניקוי בלחץ יש כמה יתרונות שכדאי מאוד שתכירו, אשר יגרמו לכם להבין למה זו השיטה המומלצת:

1. שטיפה בלחץ מים גבוה מגנה על רצפת החניון

לאורך הזמן נאגר לכלוך על רצפת החניון שעלול להזיק לבטון. מלח, שמן או כימיקלים שונים שבאים במגע עם האספלט עלולים לפגוע בו ככל שנותנים להם לשהות עליו זמן רב יותר. שמן לדוגמה עלול לגרום לאזור שבו הוא שקע להפוך לרך יותר, ואט אט שכבת האספלט תתקלף ותשאיר בור מסוכן. הניקוי עם לחץ המים נעשה עם חומרים מיוחדים ועוצמתיים שמסירים כל כתם שמן שנותר ברצפת החניון, וכך הוא שומר על החניון שלכם מפני נזקים שנוצרים לאורך זמן.

 

 

2. שטיפת חניון בלחץ מים גבוה הופכת אותו לאטרקטיבי יותר

ככל שמגיעים יותר כלי רכב לחניון, כך הוא נהיה מלוכלך יותר – זה היגיון בריא. אך חניון שנראה מוזנח ומלוכלך עלול לאורך הזמן לדחות חונים פוטנציאליים, מכיוון שהוא נראה כמקום שלא בטוח לחנות בו את הרכב. אם מדובר בחניון של בית עסק, על אחת כמה וכמה זה מעיד על איכות העסק שלכם והאופן שבו אתם מנהלים אותו. ניקוי מקצועי עם לחץ מים גבוה יסייע לכם לשמור עליו אטרקטיבי, כך שישאיר רושם ראשוני טוב על כל מי שחונה בו.

 

3. ניקיון עם לחץ מים גבוה יעיל יותר מכל שיטה אחרת

יש שלל דרכים שבהן אפשר לנקות אספלט, אך הניקיון בלחץ מים גבוה נחשב לשיטה היעילה ביותר. ניקוי עם צינור מים רגיל למשל לא ישטוף את הלכלוך הפיזי שקיים באספלט, וגם יחדיר באספלט יותר נוזלים ממה שצריך כדי לנקות אותו. אנחנו משתמשים במים קרים או חמים, בהתאם לחומרת הלכלוך שקיימת על האספלט, יחד עם חומרי ניקוי עוצמתיים שהופכים את השיטה הזו ליעילה אף יותר.

 

ניקיון חניונים עם לחץ מים גבוה

ניקוי חניון

 

שטיפת חניון בלחץ מים גבוה

האם שטיפת חניונים מספיקה לשמירה על הניקיון?

כל עוד השטיפה מתבצעת עם לחץ מים גבוה, היא בהחלט מספיקה לשמירה על חניון נקי. לחץ המים יכול לסלק כל לכלוך שקיים על רצפת החניון ואפילו כאלה שחשבתם שכבר אי אפשר להוציא, כמו למשל כתמי שמן שהכתימו אותה. לעיתים רחוקות שטיפת חניונים לא תספיק כדי להסיר לכלוך מסוגים מסוימים, למשל מסטיקים שנתקעו ברצפה, אך את אלה נוכל להסיר בקלות באופן ידני.

יחד עם זאת, לא רק את החניון צריך לנקות, אלא גם את כל הסביבה שלו, כמו חדרי מדרגות או דרכי הגישה אליו. למזלכם שירותי ניקוי ושטיפה בחניונים שאנחנו מספקים כוללים גם ניקיון לכל סביבת החניון, כשהמטרה שלנו היא להפוך את החניון שלכם למבריק ומצוחצח כך שכל מי שמגיע אליו יקבל ממנו רושם חיובי ויזכה בו באווירה נעימה.

 

ניקיון חניון - לפני ואחרי

 

ניקוי חניון עם לחץ מים גבוה ב-6 שלבים

הניקוי שאנחנו עושים מתבצע ב-6 שלבים פשוטים:

1. הכנות – מכסים גלאי עשן וחיישני גילוי CO, ומטאטאים את החניון.

2. מטפלים בכתמים עם מסיר שומנים – ממיסים את השמנים וגורמים להם לצוף לקראת השטיפה.

3. מנקים עם לחץ מים חזק – זהו למעשה עיקר העבודה, ובעזרת ניקוי בלחץ מים גבוה אנו מסירים לכלוך, חול, מלחים, שמנים וכל גורם אחר שנותר על רצפת החניון.

4. מסירים לכלוך פיזי – אנחנו מרימים כל לכלוך פיזי שנותר ומעבירים אותו למכלי איסוף ייעודיים.

5. שוטפים שוב – מבצעים שוב את שלבים 3 ו-4, עד שהחניון נותר נקי לחלוטין.

6. מסדרים אחרינו ­– אחרי שסיימנו את העבודה אנחנו מוודאים שהאספלט מתייבש כמו שצריך ומסירים את הכיסויים ששמנו על החיישנים והגלאים.

 

ניקוי חניון בלחץ מים - לפני ואחרי

 

איך מתבצע קרצוף חניון – שלב אחר שלב

קרצוף הוא חלק מהותי משמירה על הניקיון של החניון שלכם, והוא מסייע להסיר כתמים קשים ולכלוך שומני שהניקיון בלחץ מים לא מסוגל להתמודד איתם.

כך זה מתבצע:

1. הערכה ראשונית: הצוות שלנו בודק קודם כל את רצפת החניון ומוודא אילו כתמים קשים מצריכים קרצוף, ואיזה סוג של קרצוף יידרש לרצפת החניון באופן כללי.

2. בחירת הציוד וחומר הניקיון: על פי ההערכות הראשוניות נבחר את הציוד שבו נשתמש לצורך הקרצוף וכן את החומר שבו נשתמש. כל חומרי הניקיון שלנו ידידותיים לסביבה ויכולים להתמודד עם כל סוג של כתם.

3. טיפול מקדים: עוד לפני הקרצוף אנחנו משחררים את הלכלוך על מנת שיהיה קל יותר להיפטר ממנו, ואת זה עושים עם תרכובת מתאימה לפי סוג הלכלוך. לעיתים הניקיון בלחץ מים מהווה כטיפול המקדים.

4. קרצוף: בעזרת מקרצפת אנחנו עוברים על כל רחבי החניון, כשהמכונה שבה אנחנו משתמשים מסוגלת להגיע גם לפינות הקטנות ביותר. המכונה מקרצפת ושואבת את המים עם הלכלוך באותה פעולה.

5. ייבוש: אחרי הקרצוף אנחנו מייבשים את רצפת החניון כדי לוודא שלא יישארו עליה שאריות של חומרי ניקוי.

 

שטיפת חניון בלחץ מים גבוה

 

איך אנחנו דואגים לבצע ניקיון ותחזוקת חניונים בצורה בטוחה?

בעוד שתהליך הניקיון בלחץ מים יעיל מאוד – במיוחד במקרה של חניונים – צריך לבצע אותו בצורה בטוחה כדי לוודא שלא ייגרם נזק לחניון וגם לא לצוות שמבצע את העבודה.

* הצוות שלנו מיומן ומוכשר להשתמש בכל ציוד הניקוי שברשותנו, וכן להימנע מכל אפשרות של פציעה או גרימת נזק לרכוש או לנכס שלכם.

* לפני כל ניקוי ושטיפה בחניונים אנחנו סוקרים היטב את שטח החניון ומוודאים אילו חפצים צריך להזיז כדי שלא ייגרם נזק, כמו למשל חצץ או פסולת.

* אנחנו משתמשים בציוד מגן, הכולל משקפי מגן, מגפיים וכפפות, שהם למעשה לבוש חובה במהלך ביצוע עבודה מסוג זה.

* צינור לחץ המים תמיד מופנה הרחק מאנשים, מכוניות או כל חפץ אחר שקיים בחניון, כמו למשל תאורה. הניקיון מיועד אך ורק למשטחים.

 

שטיפת חניונים

 

איך חברת ניקיון חניונים דואגת למנוע נזקים במהלך העבודה?

לא קל להבין מתי בדיוק שווה להזמין את שירותי הניקיון, מאחר שאתם רוצים שהחניון שלכם תמיד ייראה נקי ומצוחצח, אך בו זמנית אינכם מעוניינים להזמין את השירותים האלה לעיתים קרובות מדי.

הנה כמה עצות שיש לנו עבורכם בנושא זה:

√ בדקו באופן קבוע מה מצב החניון שלכם ונסו לזהות האם הוא אכן דורש ניקיון מקצועי, או שביכולתכם לטפל בו באופן עצמאי. סימנים שמעידים על כך שצריך ניקיון מקצועי הם כתמים שומניים, לכלוך שאינכם יכולים להסיר בשום אופן בעצמכם או צמיחת ירוקת על הרצפה.

√ יש תקופות שבהן כדאי להזמין ניקיון לעיתים קרובות יותר, למשל באביב ובקיץ, ובמיוחד לקראת הגשמים של החורף, מאחר שהגשם הראשון יגרום לשמן לעלות לפני השטח ויעשה את רצפת החניון מחליקה ומסוכנת.

תוכלו להזמין דרכנו שירותי ניקיון קבועים על פי הצרכים שלכם ולפי לו״ז שמתאים לכם. ניתן להתייעץ איתנו על כך בטלפון.

 

ניקיון חניונים

 

האם שטיפה בלחץ בטוחה לרצפת החניון?

אנשים רבים נוטים לחשוב ששטיפה בלחץ מים חזק עלולה לשחוק משטח בטון או אספלט ולהחליש אותו, אך למעשה אין דבר רחוק יותר מהאמת. עם התקדמות הטכנולוגיה וטכניקות הניקיון שלנו, שטיפה בלחץ הפכה לשיטה האחת והיחידה שבטוחה לחלוטין לרצפת החניון ושיכולה להסיר ממנה כל כתם ולכלוך אפשרי. תוכלו לראות את הדוגמאות לעבודות שביצענו בעבר כדי להיווכח בעצמכם איך נראות התוצאות.

 

מתאימים את שיטת הניקוי לחניון שלכם

שיטת הנקיון תיבחר בהתאם לסוג רצפת החניון. המים עצמם אמנם לא מסוכנים לריצוף, אך העוצמה שלהם עלולה לפגוע בו אם לא מבצעים את השטיפה נכון. המטרה היא להסיר אך ורק לכלוך וכתמים מהרצפה, וכך עושים את זה:

חניון אספלט: שטיפה בלחץ יחסית נמוך כדי למנוע נזק לאספלט.

חניון בטון: שטיפה בלחץ גבוה שחודר לבטון ומסייע להסיר כתמים עמוקים.

 

למה לשטוף חניון בלחץ ולא לחכות לגשם?

כל המטרה של השטיפה בלחץ היא להפעיל לחץ מים גדול על רצפה החניון – כזה שהגשם לא מסוגל ליצור – וזאת בשילוב חומרי ניקיון. החומרים האלה יכולים לעשות את כל מה שהגשם לא יכול, כולל הסרת כתמי שמן ואפילו הסרת עובש. העובש מסוכן מאוד, במיוחד בחניון רב קומות, מכיוון שהוא מחליש את הרצפה, וזה קריטי ברמפות שנמצאות בין הקומות. גשם לא יסיר עובש לעולם, אלא רק יחמיר אותו.

 

כמה עולה ניקוי חניונים בלחץ מים גבוה?

עלות הניקוי משתנה על פי גודל החניון, כשבממוצע מדובר ב-2 ₪ לכל מ"ר, אך קחו בחשבון שיתכן שתרצו לנקות יותר מאשר רק את החניון. ניתן גם לבצע ניקוי מדרכה שלצד החניון והעסק שלכם בלחץ גבוה, וככל ששטח החניון – ובאופן כללי שטח הניקוי הנדרש – יהיה גדול יותר, כך תשלמו על ניקוי חניונים מחיר זול יותר למ"ר. לקבלת הצעת מחיר מדויקת ומשתלמת תוכלו לפנות אלינו, וניתן לכם אותה כבר בטלפון. אנחנו מבטיחים לכם שתצאו מרוצים גם מהניקוי וגם מהמחיר.

 

כל כמה זמן צריך להזמין ניקיון ותחזוקת חניונים?

ההמלצה שלנו היא להזמין ניקיון ותחזוקה מדי חצי שנה. בתקופת זמן שכזו לא ייאגר יותר מדי לכלוך פיזי שיידבק וייצמד לבטון, מה שאומר שאתם לא תצטרכו לשלם יותר על שירותים נוספים של הסרת לכלוך מהרצפה או אפילו חידוש מרצפות. אך כמובן שהכול תלוי במידת התנועה שקיימת בחניון שלכם. אם מדובר בחניון גדול בעל מספר מפלסים, יתכן שתצטרכו להזמין שירותי ניקיון ותחזוקת חניונים לעיתים קרובות יותר, אולם אם זה חניון חיצוני קטן, יכול להיות שיספיק לכם לנקות אותו רק פעם בשנה.

 

איך לתחזק את החניון אחרי חידוש וניקיון החניון?

אחרי שטיפלנו בחניון שלכם, אתם רוצים לוודא שהוא יישמר נקי ומצוחצח למשך כמה שיותר זמן, וזאת על מנת שלא תצטרכו להזמין לעיתים קרובות מדי את שירותינו.

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות את זה:

1. דאגו לטאטא את החניון באופן קבוע ומדי יום כדי למנוע מלכלוך ופסולת להיאגר בו.

2. היפטרו מעלים או זבל שמצאתם על רצפת החניון באופן מידי, מכיוון שהם עלולים להכתים אותה.

3. אם ראיתם נוזלים שנשפכו על רצפת החניון – ובייחוד שמן או כל נוזל אחר שהגיע מרכב – דאגו לטפל בכתם באופן מידי על מנת שלא ישקע ברצפה.

4. שקלו להזמין שירותי ניקיון קבועים ותקופתיים במחיר זול דרכנו.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן