ניקוי קיר שליכט

ניקוי קיר שליכט בלחץ מים גבוה עם 100% הצלחה

מכונות לשטיפה וניקיון של קירות שליכט יכולות לעבוד בלחץ גבוה של מים קרים או באמצעות זרם חזק של מים חמים או קיטור. מכונה לשטיפה בלחץ מים קרים מתאימה לביצוע ניקוי קיר שליכט עם שאריות בטון, צבע גרפיטי ואבק, בעוד מכונה לשטיפה בלחץ מים חמים בטמפרטורה של עד 80 מעלות יכולה להתאים להסרת לכלוך שומני, כתמי עובש, ירקת ולשלשת יונים.

מטרת הלחץ הגבוה היא לחדור נקודתית למשטח כדי לטפל בגורמים המזהמים על הקיר. כדי לבצע זאת, חשוב לפנות לחברת נקי בלחץ שזו ההתמחות שלך – ולכן השירות יהיה בוודאות גם מקצועי וגם משתלם.

 

ניקוי קירות שליכט – הופכים ישן לחדש!
מחיר מבצע לניקוי החל מ-12 ₪ למ"ר
ניתן להזמין ניקוי שליכט צבעוני או שטיפת טיח
הסרת כתמים עם 100% הצלחה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי קיר שליכט

איך המכונה מבצעת ניקוי קירות שליכט בלחץ מים?

צינור לחץ מים ביתי לא יספיק על מנת לנקות קיר שליכט. בגלל החספוס של הקיר והלכלוך שהוא צובר, צריך להשתמש במכונה שיש לה כמה מרכיבים בסיסיים בעלי תפקידים חיוניים:

המרכיב במכונת ניקוי בלחץ מים גבוה איך הוא תורם לניקיון של קירות שליכט
משאבת לחץ מקבלת לחץ נמוך ומוציאה לחץ גבוה בהתאם למפרט ולדרישה
מנוע (בנזין, חשמל או דיזל) אחראי על סיבובי משאבת הלחץ ובוחרים אותו לפי גודל הקיר וסוג הלכלוך שאותו רוצים לנקות
שסתום פורק לחץ נפתח במקרים שבהם הלחץ עולה מעל המותר, כמו למשל בניקוי קירות שליכט חיצוניים גדולים של בנייני מגורים או מבנים ישנים
דיזות להתזת מים הדיזה מאפשרת לקבוע את כמות המים ועוצמת הזרם שתותז ישירות לאזורים שונים בקיר. אם לדוגמא יש בקיר קילופים ולא רוצים להחמיר אותם, העוצמה תהיה נמוכה. אבל באזורים יחסית חזקים, אפשר להפעיל עוצמה גבוהה ולהסיר את הלכלוך בקלות ובמהירות

 

מה היתרונות של ניקוי טיח חוץ בלחץ מים גבוה?

לחץ מים גבוה הוא פתרון זול לניקוי קירות טיח כי הוא חסכוני מבחינת השימוש במים גם אם מדובר על בניין שלם. מעבר לכך, השיטה שמבוססת על הפעלת לחץ מים גבוה ידידותית לסביבה ואין צורך בחומרים כימיים שעלולים לפגוע בבעלי חיים ועוברי אורח. כמו כן, ניקוי בלחץ מים גבוה אפקטיבי מאוד, לא גורם נזק ואינו שורט את הקיר או מקלף את הטיח.

 

שטיפת קירות טיח בלחץ מים גבוה לבתים פרטיים

קירות טיח הם פתרון הקירוי השכיח ביותר בבתים צמודי קרקע. עם הזמן, הטיח צובר אבק, לכלוך ופיח שגורמים לכל הבית להיראות מוזנח. מבחינת בעלי בתים פרטיים, החדשות הטובות הן שכיום ניתן לשטוף גם קירות כאלה בלחץ מים גבוה ובמחיר משתלם.

 

למה כדאי לבצע ניקוי שליכט צבעוני בלחץ מים?

שליכט צבעוני כדאי לנקות בלחץ מים קרים ולא בלחץ קיטור. לחץ מים מתאים עבור ניקוי שליכט צבעוני כי הוא חומר עבה וגמיש יותר מהשפריץ המסורתי. מעבר לכך, שליכט מכיל בתוכו סוגי אגרנטים שונים ולכן הוא מתאפיין בגמישות וגישור על סדקים. היות והחומר עצמו מאפשר יציאת אדי מים, התוצאה היא שיש לו גם כושר הידבקות גבוה לתשתית הקיר וגם תגובה מעולה לניקוי בלחץ מים.

 

איך וכל כמה זמן צריך לנקות קירות שליכט?

התדירות של ניקוי קירות תלויה במיקום הקיר ובסוג הלכלוך שהם צברו. בבתים פרטיים, אפשר לבצע ניקיון כל 5-7 שנים. במרחב הציבורי, התדירות המומלצת תהיה אחת ל-2-3 שנים מקסימום.

 

כמה עולה לנקות קיר שליכט בלחץ מים גבוה?

קיר שליכט אפשר לנקות בלחץ מים גבוה במחיר של כ-12-15 ש"ח למ"ר. עם זאת, יש לזכור שהמחיר אינו קבוע אלא מושפע מפרמטרים שונים, כגון גודל הקיר, נגישות וסוג הלכלוך.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן