ניקוי ספרינקלרים

ניקוי ספרינקלרים בדרך יעילה במיוחד

שריפה עלולה לגרום לנזקים חמורים במיוחד, גם לרכוש וגם בנפש. בהתאם נקבעו תקנות מפורטות לגבי התקנת אמצעי גילוי וכיבוי אש במבנים מכל הסוגים, ולמעשה, גם ללא אותן תקנות זהו כמובן אינטרס של האנשים שגרים או עובדים בכל מקום. ספרינקלרים הם מרכיב מרכזי במערכת כיבוי אש והדרך היעילה ביותר לספק מענה מידי לבעירה, עוד לפני הגעה של כוחות כיבוי והצלה. על-מנת שברגע האמת, אם חלילה תפרוץ שריפה, הספרינקלרים ימלאו את התפקיד הקריטי שלהם, נדרשת תחזוקה מתאימה לרבות ניקיון יסודי של כל מרכיבי המערכת. חברת נקי בלחץ מבצעת ניקוי ספרינקלרים בלחץ מים גבוה, באמצעות ציוד משוכלל ובעלות משתלמת מאוד.

 

ניקוי מקצועי לספרינקלרים בלחץ מים
מחיר מבצע הוגן לכל כיס
ניקיון למניעת קורוזיה
ציוד מקצועי וניסיון עשיר בתחום
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי ספרינקלרים

ניקיון ספרינקלרים ומערכות מים בזמינות גבוהה

כמו כל פריט בכל מקום, גם מערכות לכיבוי אש צוברות לכלוך רב. בין השאר עלולה להצטבר שכבת פיח על צינורות המים והספרינקלרים, לכלוך נפוץ נוסף הוא שכבה שומנית וכמו כן ישנה סכנת קורוזיה.

כל סוגי הלכלוך הללו, ואחרים, עלולים לפגוע בתפקוד התקין של המתזים (המילה העברית ל"ספרינקלרים"). כתוצאה מכך אם תתרחש שריפה המתזים לא יתיזו את זרם המים האופטימלי ולא ניתן יהיה לעכב את האש באופן יעיל עד להגעת צוותי כיבוי. בהתאם חשוב להקפיד על ניקיון תקופתי יסודי ומקצועי במיוחד – אנחנו מציעים שירותי ניקיון מגוונים, כולל של מערכות מים וספרינקלרים, בזמינות גבוהה ובפריסה ארצית רחבה, כך שתוכלו לדעת בוודאות שמערכת כיבוי האש תוכל לעבוד במלוא התפוקה.

 

ניקוי מערכות ספרינקלרים באמצעות לחץ מים גבוה – מקסימום מהירות, מקסימום יעילות

ניקוי ספרינקלרים לכיבוי אש באמצעות לחץ מים גבוה הוא שיטה אפקטיבית במיוחד. באופן כללי ניקוי במים בלחץ גבוה מתאפיין במספר יתרונות משמעותיים, וכמובן לא רק לניקוי מערכות ספרינקלרים אלא גם לניקוי חניונים, חומות, מנדפים, מגרשי ספורט, אבנים משתלבות, חזיתות מבנים, בריכות שחייה פרטיות וציבוריות, ועוד ועוד.

היתרון הראשון הוא התוצאות המרשימות. ההבדל בין ה'לפני' ל'אחרי' דרמטי, כשהעוצמה הרבה של המים שמותזים בלחץ גבוה מצליחה להסיר גם לכלוכים קשים במיוחד. למעשה גם שכבות שכבר נראות חלק בלתי נפרד מהמשטח עצמו, ובמקרה כזה מערכת הספרינקלרים, נעלמות כלא היו.

היתרון השני הוא המהירות. גם משטחים רחבי ידיים הופכים לנקיים בזמן קצר, וזה המצב גם כשהשירות המבוקש הוא ניקוי הספרינקלרים. מאחר שזמן העבודה משפיע גם על המחיר, יתרון זה בא לידי ביטוי גם בהיבט הכלכלי.

 

איך אפשר לגבות על ניקוי ספרינקלרים מחיר אטרקטיבי בלי להתפשר על האיכות?

ניקוי הספרינקלרים לא חייב להיות שירות יקר, גם כשהוא איכותי מאוד. בזכות השימוש במכונה שמתיזה מים בלחץ גבוה ניתן להשלים את מלאכת הניקוי בזמן קצר, ולכן גם לגבות מחיר נמוך – שמבטיח יחס עלות-תועלת משתלם במיוחד.

 

ניקוי לספרינקלרים ידידותי לסביבה ולבני אדם

יתרון משמעותי נוסף של ניקוי בלחץ מים גבוה, גם כשמדובר על מערכת ספרינקלרים וצינורות וגם כשמדובר על פריטים אחרים כגון חזית מבנה, ניקוי חניון, מגרש ספורט וכו', הוא הידידותיות לסביבה. אנחנו חיים בעידן שבו כבר ברור לכולנו, או לפחות לרוב בני האדם, שהחיים על פני כדור הארץ הם לא מובנים מאליהם. אם לא נשמור על הכוכב, יהיה לנו קשה ואפילו בלתי אפשרי ליהנות מחיים נוחים ונעימים. כשנעזרים בלחץ מים גבוה כדי לנקות ספרינקלרים, ניתן לוותר על חומרי ניקוי אגרסיביים שכוללים כימיקלים בעייתיים – שכידוע עלולים למשל לחלחל אל מי התהום או לזהם את הקרקע. העוצמה של המים מספקת את יכולות הניקוי הגבוהות, וכשאין צורך בכימיקלים מעבר לתועלת העקיפה בזכות הידידותיות לסביבה, ישנה גם תועלת ישירה לבני אדם – שלא נחשפים לאותם כימיקלים שעלולים להיות מזיקים.

 

ניסיון רחב היקף וציוד משוכלל במיוחד לניקוי הספרינקלר – רק אצלנו!

על-מנת למצות את מלוא התועלת האפשרית מניקוי מערכות ספרינקלרים בלחץ מים גבוה, חשוב לבחור נכון את החברה שתבצע את המשימה. הדגשים העיקריים הם ציוד משוכלל, כלומר מכונה שמתיזה מים בלחץ גבוה באופן מדויק ויעיל, וניסיון. הניסיון נדרש כדי לבחור תמיד בלחץ המים האופטימלי, במרחק הנכון להתיז ממנו את המים בעלי העוצמה וגם את טמפרטורת המים בהתאם למאפייני המקום שאותו רוצים לנקות.

חברת נקי בלחץ פועלת בהצלחה מזה למעלה מ-15 שנים, וכבר סיפקה מגוון רחב של שירותי ניקיון בכל רחבי הארץ, גם לאנשים פרטיים וגם לחברות ומוסדות, ותמיד לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן