ניקוי סוככים

ניקוי סוככים בעזרת לחץ מים – לתוצאות מרשימות במיוחד!

סוככים הם תוספת מבורכת לכל בית או עסק. בזכות הסוכך ניתן להשתמש במרחב חיצוני – חצר, מרפסת וכו' – גם בקיץ, ואפילו בשעות שיא החום, וכך לנצל באופן מיטבי את מלוא השטח הקיים. כפי שהסוכך שומר עליכם מפני השמש, כדאי מאוד שבמקביל אתם תשמרו עליו. תחזוקה נאותה של סוככים כוללת ניקיון שלהם, כשהדרך האפקטיבית ביותר לעשות זאת היא באמצעות לחץ מים גבוה. חברת נקי בלחץ מספקת שירותי ניקוי סוככים באמצעות ציוד מתקדם וכוח אדם מיומן, במחירים הוגנים ובזמינות גבוהה.

 

ניקוי סוככים בלחץ מים מכל סוגי הכתמים
שטיפת סוכך מקצועית מחיר נוח לכל כיס!
שימוש בציוד מתקדם – הופכים ישן לחדש
שירות בפריסה ארצית רחבה

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי סוככים

למה חשוב לבצע שטיפת סוככים בלחץ מים גבוה?

כל סוכך נמצא באופן טבעי במרחב חיצוני, ולכן הוא חשוף לפגעים שונים. בין השאר עלולים להצטבר עליו כתמי פירות של עצים בסביבה (כאלה שנשרו או כאלה שירקו העטלפים שמגיעים לבקר), לשלשת ציפורים שגם הן נמצאות לעיתים קרובות במרחבים האורבניים, פיח שלמרבה הצער מהווה חלק בלתי נפרד מהחיים המודרניים בעיר, זיהום אוויר ועוד.

שטיפת סוככים בלחץ מים גבוה מאפשרת להיפטר מכל הכתמים הללו ולשמור על הסוכך נקי ומרשים. חשוב להבין שאם כל החומרים הנ"ל לא מסולקים מפתרון ההצללה התוצאה עלולה להיות שינויי צבע, מראה בלתי אסתטי ובמקרים מסוימים אפילו קורוזיה שפוגעת בזרועות של הסוכך – ולכן החשיבות הרבה של הניקיון המקצועי, שכן בלעדיו עלולה תוחלת החיים של הסוכך להתקצר.

 

מתי מומלץ לנקות סוככים באמצעות מים בלחץ גבוה?

התדירות של הטיפול המקצועי בסוככים מלוכלכים, שנראים גם מוזנחים ומפחיתים במידה ניכרת את הרצון לבלות באזור, משתנה בהתאם למידת החשיפה לזיהום אוויר, צואת בעלי כנף, פירות מטנפים ועוד. בסביבה שיש בה תנועה רבה של כלי רכב ולכן כמויות גדולות של פיח כדאי לבצע ניקוי סוכך בלחץ מים אחת לחודש. בבית פרטי במרחב הכפרי התדירות עשויה להיות גם פעם או פעמיים בשנה.

בכל מקרה הדרך הטובה ביותר להחליט אם להזמין את השירות היא פשוט להתבונן בסוכך ולראות מה המצב שלו. לבעלי עסקים כדאי לזכור שהסוכך הוא אחד האלמנטים הבולטים שהלקוחות נחשפים אליהם, ואם רוצים לשמור על רושם ראשוני חיובי, כדאי להשקיע בניקיון הסוכך.

 

איך מתבצע ניקוי סוככים באמצעות לחץ מים גבוה?

ניקוי סוככים בלחץ מים גבוה כולל התזת מים שיש בהם גם חומרי ניקוי מיוחדים אל הסוכך. את הלחץ הגבוה מייצרת מכונה מתקדמת, ובזכותו יש למים עוצמה רבה במיוחד שמבטיחה ניקיון מושלם, גם כשהסוכך מלוכלך מאוד.

לצד הציוד המשוכלל נדרשת גם מיומנות גבוהה בתפעול שלו – כדי לבחור את עוצמת המים המדויקת, את המרחק שממנו הם מותזים אל הסוכך, את הטמפרטורה של המים ועוד פרמטרים. רק בחירות שמבוססות על ניסיון רב בתחום – גם ניקוי בלחץ מים גבוה באופן כללי וגם ניקוי של סוככים בפרט – מבטיחות מקסימום ניקיון ואפס נזק לסוכך ולסביבתו.

 

היתרונות של שטיפה בלחץ מים גבוה

היתרון הראשון של שטיפת סוכך בלחץ מים הוא היכולת להגיע לכל נקודה בסוכך באפס מאמץ. ללא לחץ המים הגבוה נדרשת עבודה בגובה מסוים וכשמדובר על סוכך גדול ישנו כמובן קושי ממשי להגיע לכל חלקיו בלי זרם מים עוצמתי.

היתרון השני הוא היכולת להסיר גם כתמים קשים ועיקשים, כאלה שכבר נראים כאילו הם חלק בלתי נפרד מהחיפוי. הלחץ שבו יוצאים המים מהמכונה מעניק להם כאמור כוח רב במיוחד, וביחד עם חומרי הניקוי הייעודיים הם משיגים את המטרה, הן אם מדובר על ניקוי קירות בלחץ מים והן אם יש צורך לנקות גג, גגון או סוכך.

עוד יתרון בלתי מבוטל הוא האפשרות לצמצם את כמות חומרי הניקוי ובפרט לוותר על השימוש בכימיקלים שעלולים להיות בעייתיים. התחליף להם הוא כמובן הלחץ הגבוה, ובעידן שבו כולנו כבר מבינים עד כמה לצמצם את הפגיעה בסביבה, הפחתת כמות הכימיקלים האגרסיביים היא בהחלט משמעותית.

 

ניקוי סוככים דרכנו – שירות מחויב, אמין וזמין

חברת נקי בלחץ היא מהמובילות בארץ בתחום של ניקוי בלחץ מים גבוה. אנחנו מנקים כבר יותר מ-15 שנים חניונים, גגות רעפים, חומות, מדרכות, דקים, מחסנים וכמובן סוככים ועוד. השירות ניתן בזמינות גבוהה, כך שהסוכך שלכם יחזור להיות נקי ושובה לב כבר בקרוב מאוד, במקצועיות ותוך הקפדה על שירות קשוב, שקט ויעיל. מאפיין נוסף הוא הפריסה הארצית הרחבה, ומכל היתרונות האלה תוכלו ליהנות במחיר אטרקטיבי במיוחד.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן