ניקוי בריכות שחיה

ניקוי בריכות שחיה במהירות וביעילות – רק איתנו!

במדינה חמה מאוד כמו ישראל, וכשהקיץ הולך ומתארך ומספר הימים הלוהטים במיוחד גדל משנה לשנה, בריכת שחייה היא בילוי פופולרי במיוחד. בהתאם אפשר למצוא יותר ויותר בריכות שחייה – גם במרחבים הציבוריים וגם בבתים פרטיים. באופן טבעי גם במלונות ובצימרים בריכות מושקעות הן כבר כמעט סטנדרט הכרחי. בכל מקום שבו יש בריכה חובה להקפיד על תחזוקה נכונה, ואחד המרכיבים ההכרחיים הוא ניקיון יסודי ומקצועי. חברת נקי בלחץ מספקת שירותי ניקוי בריכות שחיה בעזרת לחץ מים גבוה שמבטיח סילוק לכלוכים מכל הסוגים, כולל כאלה עיקשים במיוחד. השירות ניתן בכל רחבי הארץ, בזמינות גבוהה ובמחירים משתלמים.

 

ניקוי בריכה בלחץ מים גבוה
ניקיון לבריכה ביתית או ציבורית מחיר שובר שוק
הסרת לכלוך מדפנות הבריכה וניקוי מערכת התפעול
אפשרות להזמין ניקוי מעכשיו לעכשיו
שירות בפריסה ארצית רחבה

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

 ניקוי בריכות שחיה

למה חשוב לבצע ניקוי בריכות שחיה ביתיות?

אם בעבר בריכת שחייה ביתית הייתה נחלת האלפיון העליון בלבד, כיום אפשר למצוא בריכות ביתיות רחבות ידיים ומרשימות מאוד במקומות רבים. האפשרות לטבול במים צוננים בימים חמים, לארח חברים ובני משפחה מסביב לבריכה ובתוכה וגם "סתם" להתבונן במים הצלולים משפרת במידה ניכרת את איכות החיים – וכאמור תחזוקה נאותה היא חובה אם רוצים לשמור על הבריכה.

ניקוי בריכת שחיה ביתית כולל פעולות שכדאי לבצע מדי יום (פירוט בהמשך העמוד) וגם ניקיון מקצועי באמצעות ציוד מתקדם – מכונת לחץ מים גבוה. ניקוי דפנות הבריכה והקרקעית באמצעות זרם מים עוצמתי מצליח להסיר מהם את כל הלכלוך שדבק בהם. עוד סיבה טובה להשקיע בניקוי כזה היא שלאחריו נחשפים פגמים שונים אם ישנם כאלה – למשל סדקים ברצפה או חור בדופן – וכך אפשר לטפל בהם לפני שייגרם נזק בלתי הפיך לבריכה האהובה.

 

איך אפשר לגבות על ניקוי בריכות מחיר נמוך ולשמור על סטנדרטים גבוהים?

חברת נקי בלחץ מציעה שירות ניקוי בריכת שחייה בסטנדרטים גבוהים מאוד ובמחירים נמוכים. לכאורה יש סתירה: האמונה המקובלת היא שמוצרים וכן שירותי ניקיון איכותיים עולים ביוקר, ושמה שמוצע בזול לא מצדיק את התשלום. בפועל המציאות מורכבת יותר, ובמקרים רבים מחיר גבוה מעיד בעיקר על חמדנות. אנחנו מתנהלים ביעילות רבה, מצליחים לנקות היטב כל בריכת שחייה, פרטית או ציבורית, במינימום זמן בזכות השימוש בציוד מתקדם – ולכן יכולים לגבות עבור ניקוי הבריכה מחיר אטרקטיבי, ובעצם לייצר מצב win-win.

 

איך מתבצע ניקוי בריכות ציבוריות?

בריכות שחייה, גם אם הן מקורות, צוברות לכלוכים רבים. הלכלוך נמצא גם במים עצמם וגם לאורך הקירות ועל רצפת הבריכה, ולכן חשוב מאוד לנקות את כל המרכיבים – כולל כמובן מערכות התפעול (למשל המסננים). ניקיון מקצועי בתדירות נאותה שומר על הבריכה יפה ומונע ממנה להיראות מוזנחת. בנוסף רק ניקיון מקיף מבטיח עמידה בתקנות הרלוונטיות לגבי בריכות שחיה.

מכונת לחץ מים גבוה מאפשרת להסיר את כל הלכלוכים שנדבקו לקירות ולרצפה. ה"סוד" הוא העוצמה של הזרם שמצליח לנתק את החיבור בין הלכלוך לקיר. בנוסף מים בלחץ גבוה מסלקים את השכבה השומנית שמצטברת על הרצפה וכך נמנעת סכנת ההחלקה.

 

ניקוי בריכות שחיה בלחץ מים גבוה – מקסימום בטיחות

כל מי שנכנס להשתכשך בבריכה – בין אם ציבורית ובין אם פרטית – מצפה למים נקיים. בריכה שלא נוקתה כהלכה עלולה להכיל חיידקים רבים. מאחר שכמעט כל רחצה בבריכה כוללת גם בליעת מים, התוצאה עלולה להיות נזק בריאותי. סיכון נוסף שחשוב לנטרל הוא כאמור החלקה עקב שכבה שומנית על קרקעית הבריכה – כך שהתועלת של ניקוי בריכות שחייה כוללת לא "רק" מראה מושך ותחושה נעימה, אלא גם מקסימום בריאות ומקסימום בטיחות.

 

היתרונות של שימוש בלחץ מים גבוה לניקיון של בריכה

היתרון הראשון של ניקוי בלחץ מים גבוה הוא האפקטיביות הרבה. מים הם כוח רב עוצמה, וכשהם מותזים בלחץ גבוה הזרם העז מצליח להסיר את כל סוגי הלכלוכים האפשריים, כולל אלה שנצמדים בעקשנות למשטח שאותו מנקים.

היתרון השני הוא שניתן לטפל בדרך זו בכל סוגי הכתמים: צבע מתקלף, עובש, בוץ, חלודה, כתמי שמן ועוד ועוד. כמו כן אין צורך בכימיקלים שעלולים להיות מזיקים, ובפרט אם נשארות שאריות שלהם בתוך הבריכה והמתרחצים נחשפים לכך. היתרון הרביעי הוא שניתן לנקות בלחץ מים גבוה גם משטחים רחבי ידיים, כך שלא משנה מהו גודל הבריכה – הניקיון שלה יושלם זמן קצר, ולכן גם המחיר יהיה משתלם.

חשוב להדגיש שהפעלת מכונת לחץ מים גבוה מחייבת מיומנות רבה. בפרט נדרשת בחירה מדויקת של עוצמת הזרם, של המרחק שממנו מפעילים את הזרם וגם של טמפרטורת המים.

 

טיפים לשמירה על הבריכה אחרי הניקיון המקצועי

אחרי הניקוי המקצועי של הבריכה, ועד לפעם הבאה שנגיע אליכם, כדאי כמובן לשמור על הבריכה. טיפ אחד הוא לכסות אותה כשהיא לא בשימוש וכך לצמצם את החשיפה ללכלוכים שונים. טיפ שני שכדאי ליישם הוא להוציא מדי יום עלים ושאר פריטים גדולים שמתעופפים אל המים וכך לצמצם את הלכלוך שאותם עלים ושאר מרכיבים משאירים אחריהם. עוד המלצה לבעלי בריכות פרטיות היא לרכוש ערכה שבוחנת את איכות המים ולהיעזר בה כדי לשמור על רמת PH אופטימלית.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
Read More
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
Read More
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
Previous
Next
Call Now Button