ניקוי בומנייט בלחץ מים

ניקוי בומנייט בלחץ מים גבוה במחיר הזול בארץ

בומנייט הוא בטון מוטבע שסופג כתמים בקלות, ולכן הדרך הכי יעילה לנקות אותו היא באמצעות לחץ מים גבוה. עם זאת, לא מומלץ לנסות לבצע ניקוי בומנייט בלחץ מים גבוה בצורה עצמאית אלא להזמין חברה מקצועית. רוצים לשמוע פרטים נוספים? ביצירת קשר עם חברת נקי בלחץ, נשמח לתאם לכם שירות זריז ובמחיר הזול ביותר בארץ.

 

ניקוי ריצוף ומשטחי בומנייט בלחץ מים גבוה
מחיר למ"ר הכי זול – בהתחייבות!
שירות ללקוחות פרטיים ולעסקים
אפשרות להזמין ניקוי בומנייט לאחר עבודות שיפוץ
הסרת כתמים קשים ללא נזק לריצוף

לייעוץ והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי בומנייט בלחץ מים

ניקוי רצפת בומנייט בלחץ מים קרים או בלחץ קיטור חם

השילוב בין חומרי ניקיון יסודיים לבין לחץ מים גבוה מאפשר להסיר לכלוך עמוק גם מרצפת בומנייט. בשביל להשיג תוצאות טובות ומהר, בודקים קודם את סוג המשטח וחומרת הלכלוך קובעים האם עדיף לבצע ניקוי בלחץ במים קרים או בלחץ קיטור חם.

עבור רוב משטחי הבומנייט מומלץ להשתמש במים קרים עם מכונות תעשייתיות שמסוגלות להגיע ללחץ מים גבוה של 6,500 בר (לעומת 40 בר במכונה ביתית), אך בלכלוך עמוק בצורה קיצונית אפשר לשקול שילוב בלחץ קיטור בחום של עד 80 מעלות צלזיוס.

 

כמה זה עולה ומה משפיע על המחיר?

העלות של ניקוי בלחץ מים גבוה היא כ-12-15 ש"ח למ"ר. עם זאת, יש פרמטרים שונים שמשפיעים על המחיר ובהם:

√ מורכבות העבודה מבחינת הנגישות אל המשטח (בחוץ או בפנים, במרפסת או בחצר וכן הלאה)

√ גודל המשטח שאותו צריך לנקות (הנחה במחיר למ"ר על משטחי בומנייט גדולים)

√ צורך בביצוע ניקיון בגובה (באמצעות סנפלינג, במות הרמה או שילוב עם שיטות אוסמוזה הפוכה)

√ סוג הלכלוך שאותו צריך לנקות (אבק, כתמי שמן ועשבייה שוטה לעומת פיח, חלודה ועובש)

 

כל כמה זמן צריך לבצע ניקוי וחידוש משטחי בומנייט?

במשטחי בומנייט יש חריצים ומרקמים לא אחידים שאותם בלתי אפשרי לנקות באמצעים ביתיים. התוצאה היא מראה מלוכלך וישן של הריצוף הזה גם אחרי זמן יחסית קצר, אך הפתרון הוא ניקוי וחידוש משטחי אבן בומנייט להשגת מראה מחודש ומהר.

שבילים בגינה הביתית כדאי לנקות רק אחרי החורף. לעומת זאת, שבילים ציבורים שסובלים משחיקה כדאי לנקות לפחות אחת לחודש. לשם השוואה, משטחי בומנייט ברצפת הבית, המרפסת או הגינה אפשר לנקות בלחץ מים גבוה אחת לשנה בלבד. אבל לניקוי מגרשי ספורט או אולמות שבהם יש משטחי בטון כאלה, התדירות המומלצת של ניקוי בומנייט בלחץ מים גבוה תהיה כל 3 חודשים.

 

דוגמאות לעבודות ניקוי בומנייט בלחץ מים שביצענו

היכרות עם עבודות קודמות שביצענו עוזרת לעזור לתכנן את התהליך של ניקוי בלחץ מים גבוה עבור סוגים שונים של משטחי בומנייט. הנה למשל כמה דוגמאות לפרויקטים כאלה ודגשים שאותם אנחנו יכולים לחלוק תודות לניסיון משמעותי בתחום:

סוג העבודה האופן שבו ביצענו אותה עלות
הסרת שאריות סיד וצבע מרצפת בומנייט בחצר של בית פרטי לאחר שיפוץ כיוונו את מכונת הניקוי ללחץ של 120 בר כדי לא לגרום נזק לריצוף. הפעלנו את המכונה בצורה גורפת והגענו גם לאזורים שלא ניתן לנקות באף שטה אחרת 300 ש"ח
הסרת לכלוך עלים ועובש אחרי החורף בשביל גינה עם משטח בומנייט ארוך וצר הפעלנו מכונת לחץ מים קרים ולאחר מכן קיטור חם לניקוי הנקבוביות והחריצים. הסרנו את הלכלוך הקשה ועברנו על כל המשטח עם מטאטא כביש וחומרי הברקה 450 ש"ח
הסרת סימני נעליים ושריטות ממגרש ספורט עירוני הגענו עם מכונת לחץ מים תעשייתי של 1,200 בר. ניקינו את כל המשטח ולאחר מכן מרחנו סילר למניעת החלקה 1,200 ש"ח

 

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן