ניקוי בטון

ניקוי בטון בלחץ מים – הופכים ישן לחדש במחיר משתלם

למה חשוב כל כך לנקות משטחי בטון, איזה לכלוך אפשר להסיר עם שטיפה בלחץ מים גבוה, איך מנקים את הבטון עם לחץ מים, האם ניקוי בטון בלחץ מים יכול לפגוע בו או בשכבת האיטום שעליו וכמה עולה לנקות משטחים שעשויים מבטון? את כל התשובות לשאלות האלה תגלו כבר עכשיו.

הבית או העסק שלכם הם ככל הנראה ההשקעות הגדולות ביותר שתעשו בחיים. לכן אתם תגנו עליהם ותתחזקו אותם, כשגם הבטון שמצוי בהם – בין אם בקירות או ברצפה – מצריך חידוש ותחזוקה. ניקוי בטון בלחץ מים מסייע להסיר כל לכלוך שדבק בו ומחזיר אותו לימי הזוהר שלו, ואנחנו בחברת נקי בלחץ נוכל לסייע לכם להגיע לתוצאות הטובות ביותר במינימום השקעה. הרימו אלינו טלפון, ספרו לנו מה גודל משטח הבטון שצריך לנקות ותקבלו מיד הצעת מחיר משתלמת. אם תרצו נוכל להגיע אליכם עוד היום כדי להתחיל בעבודה – אנחנו כאן בשבילכם בכל יום ובכל שעה.

 

ניקוי משטח בטון בלחץ מים גבוה מכל סוגי הלכלוך
מחיר מבצע זול לכל כיס!
הסרת כתמים של מסטיקים, שמנים, ירוקת ועוד ללא הרס
אפשרות להזמין שירותי ניקוי מהיום להיום
שירות בפריסה ארצית רחבה

לפרטים והצעת מחיר משתלמת חייגו לטלפון:
053-352-5201

ניקוי משטחי בטון בלחץ מים

ניקוי משטחי בטון מקצועי – למה צריך את זה?

לא כל אחד יכול להגיע לרמת הניקיון שאפשר להשיג עם לחץ מים גבוה, אך רק צוות מיומן יכול לוודא שבו זמנית לא ייגרם נזק לבטון בזמן השטיפה. אלו הן הסיבות העיקריות שבגללן כדאי להזמין צוות מקצועי לצורך ניקוי משטחי בטון:

√ ניקוי עמוק: ניקוי חניונים בלחץ מים גבוה יכול להסיר כל כתם ולכלוך שהתקשיתם להוציא בדרכים אחרות, כמו למשל כתמי צמיגים, ובאופן כללי בטון הוא חומר שקשה מאוד לנקות.

√ הגדלת ערך הנכס: בין אם מדובר בחניה, מדרכה, פינת ישיבה בגינה או אפילו בטון מסביב לבריכה, אם אתם מעוניינים למכור את הנכס שלכם עליכם לוודא שיש לו ערך גבוה. כל לכלוך שקיים על הרצפה יכול להוות קלף מיקוח פוטנציאלי למי שמתכנן לרכוש את הנכס שלכם.

√ בטיחות: החשיבות של הנושא הזה גבוהה מאוד במפעלים ובמחסנים, בהם משטחי הבטון יכולים להיות כר פורה לעובש והרצפה עלולה לספוג הרבה מאוד שמנים מחליקים.

 

איזה לכלוך מסירים בעת ניקוי משטח בטון?

הלכלוך שמצטבר על הבטון מהווה בעיה מתמשכת שמפריעה בסופו של דבר ליהנות מהמראה האסתטי שלו ואף ללכת או לנסוע עליו. אלו הם סוגי הלכלוך שעלולים לצוץ בבטון ושכדאי להסיר:

1. לכלוך כללי: אבק, חול, חומרים מזהמים וחלקיקים מלכלכים יכולים להיצמד לבטון ולגרום בו לשינויי צבע ואף לסדקים.

2. עובש: אם יש בבטון תנאי לחות וחום מתאימים, העובש גדל בו מתפשט. אתם תראו עליו נקודות שחורות, ומדובר בבעיה שמסכנת את בריאותכם.

3. ירוקת: הירוקת צומחת לרוב באזורים מוצלים ולחים בבטון והיא עלולה לגרום להחלקה. לכן ניקוי משטח בטון חיצוני חשוב מאוד – במיוחד באזורים שרואים הרבה תנועה של אנשים.

4. שמנים: שמן יכול להיספג בבטון משלל מקורות – לרוב כלי רכב או כלים מכאניים אחרים. הוא גורם להחלקה ואף משמש כמגנט ללכלוך מסוגים אחרים שנצמד אליו במגע.

5. מסטיקים: קשה להסיר מסטיק שהתקשה על הבטון מבלי להשאיר סימן ללא שטיפה בלחץ גבוה.

 

איך מנקים משטחי בטון עם לחץ מים גבוה?

נכין אתכם מראש ונספר לכם שמדובר בתהליך שאורך 2-4 שעות. יש להתחשב בגילו של הבטון ובמצבו על מנת לדעת באיזה לחץ מים להשתמש, כשהלחץ הנדרש הוא לפחות 3,000 psi עם זרם של לפחות 4 גלון בדקה. אם נעשה ניקוי בלחץ מים גבוה על קיר בטון אנכי, לעיתים נשתמש אפילו בזרם של 5-6 גלון בדקה, זאת משום שהמים לא ישקעו בקיר כמו שעלול לקרות ברצפה. הפעמים היחידות שבהן נגביר את הלחץ בניקוי רצפת בטון יהיו למשל אם ניתקל בצבע או סימני צמיגים שלא ניתן למחוק בשום דרך אחרת. כך או כך, אין כל סכנה מפני נזק לבטון – ברשותנו ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום ואנחנו מתחייבים לעבודה איכותית ובטוחה.

 

האם ניקוי משטחי בטון בגינה פוגע בשכבת האיטום?

רצפת בטון ללא איטום היא למעשה רצפה שאינה מוגנת מפני חלחול מים, והיא פגיעה יותר לנזקים וללכלוך משום שהיא נקבובית. לעומתה רצפת בטון אטומה עם חומר אפוקסי או אקרילי היא אינה נקבובית, ולפיכך קל הרבה יותר לנקות אותה. ובכל זאת יתכן שאתם חוששים מפני ניקוי משטחי בטון בחצר שלכם מאחר שאינכם רוצים שייגרם נזק לאיטום. אז תנו לנו להרגיע אתכם – לא משנה אם מדובר בבטון אטום, מוחלק או צבוע, ניתן לנקות אותו בלי שום בעיה בעזרת לחץ המים הנכון. אף על פי כן יתכן שנמליץ לכם לאטום את הבטון מחדש לאחר הניקוי – לא מכיוון שהניקוי פגע בו, אלא פשוט כי עבר זמן רב מאז שאטמתם אותו בפעם הקודמת וצריך מדי פעם לחדש את האיטום. זה יעזור למנוע לכלוך עתידי על הבטון ויקל על תהליך הניקוי שלו בפעם הבאה.

 

ניקוי רצפת בטון מוחלק – עושים את זה חלק

אין כמו רצפה חלקה נקייה ומבריקה, אך איך מנקים רצפת בטון מוחלק?

1. בטון מוחלק משמש כריצוף בבתים, משרדים, חניונים, וכמובן בגינות נוי ובגינות פרטיות.

2. ככל שהרצפה חשופה ללכלוך, נזקי הטבע ומזג האוויר – כך גם תצטרכו לנקות אותה יותר.

3. כדי לשמור על המראה הטבעי והייחודי של הרצפה, הקפידו לנקות אותה באופן שוטף בצורה ידנית, ובאופן מקצועי ע"י חברת ניקיון בעת הצורך.

4. ככל שתשמרו על הרצפה נקייה, כך גם תימנעו פגיעה בשכבות, חדירה של לכלוך לתוך הנקבוביות ותעניקו לרצפה אריכות ימים.

 

איך מנקים בטון מוחלק? לתוצאות מבריקות

ניקיון באופן שוטף – הקפידו לנקות את רצפת הבטון באופן שוטף, בדיוק כפי שאתם מנקים את הרצפה בבית או בחצר.

חומרי ניקוי – לא בטוחים מה החומר המומלץ לניקוי בטון מוחלק? תוכלו להתייעץ עם חברת ניקיון המתמחה בניקוי בטון מוחלק, כמו 'נקי בלחץ'. אין להשתמש בחומרים המכילים חומצות, כדי לא לפגוע בעמידות המשטח.

ניקיון מקצועי – הזמינו חברת ניקיון לשטיפה עם מכונת בלחץ מים גבוה. המכונה מסייעת בהסרת כתמים קשים כמו כתמי שמן, צבע, עובש, סימני צעדים, כתמי מזון ועוד.

 

איך לנקות בטון חשוף – מנקים בטוח

העריכו את המצב – הזמינו חברת ניקיון שתוכל להעריך את מצב הלכלוך הקיים על הבטון, וכיצד ניתן להגן על המשטח מבלי להרוס אותו. חברת הניקיון תבחר את השיטה המתאימה והבטוחה ביותר.

חומרי ניקוי מתאימים – בגלל שהבטון חשוף וחסרה לו ההגנה הטבעית של הציפוי, יש להשתמש בחומרי ניקוי ייעודים המתאימים במצב זה. שימוש בלחץ מים גבוה מאפשר ניקיון עמוק ללא שימוש בחומרי ניקוי כימיים או חומציים.

סילר – ניתן להשתמש בחומר המעניק הגנה לבטון החשוף, מסייע ביצירת שכבה נוספת המגנה מפני כתמים עתידיים.

 

מחיר ניקוי רצפות בטון מוחלק – כמה זה עולה?

ניקוי רצפת בטון מוחלק

טווח מחירים ממוצע

ניקוי רצפת בטון מוחלק עם כתמי שמן, מזון, משקאות, לכלוך ואבק עם לחץ מים גבוה 50 – 70 ₪ למ"ר
ניקוי רצפת בטון מוחלק בחצר הבית, עם כתמים ברמה בינונית עד קשה 100 – 300 ₪ למ"ר
תוספת שכבת סילר לרצפת בטון מוחלק לאחר ניקוי (לא כולל המחיר לניקיון) 50 – 70 ₪ למ"ר

 

כמה עולה שטיפת משטחי בטון בלחץ מים גבוה?

המחיר הסטנדרטי לניקוי בלחץ מים גבוה הוא כ-15 ₪ למ"ר, וזה לא משנה אם מדובר בניקוי של בטון, ניקוי דק או ניקוי אבן. אף על פי כן, מאחר שמשטחי בטון יכולים להיות גדולים מאוד, ביכולתנו להעניק לכם הצעת מחיר משתלמת לניקוי כולל של רצפת בטון + קירות בעלות של 12 ₪ למ"ר. זה לא תמיד יתאפשר, אך נעשה את מיטב המאמצים כדי לעזור לכם לצאת מרוצים מהשירות ומהעלות שתשלמו. כך או כך, אצלנו תמיד תשלמו על ניקוי משטח בטון עלות מינימלית ומשתלמת, וספק שתצליחו למצוא הצעת מחיר זולה יותר מזו שאנחנו ניתן לכם.

צרו איתנו קשר

חדש באתר

המלצות

חיים דאהן
חיים דאהן
קרא עוד
חיפשתי המון זמן חברה אמינה בתחום של ניקוי בלחץ גבוה והגעתי לנקי בלחץ מגוגל, חברה אמינה ומקצועית!
שמעון פרץ
שמעון פרץ
קרא עוד
מי היה מאמין שאפשר למצוא מישהו אמין בתחום הזה!? פשוט מדהימים, יחס אנושי ועבודה מקצועית מאוד
הקודם
הבא
Call Now Button דילוג לתוכן